Projeler

Kandilli Konakları Projesi

Senar inşaatın Boğazın kandilli bölgesinde ki projesinde firmamız inşaatın kaba ve ince inşaa işleri projesini yapmış ayrıca villaların elektrik mekanik ve havalandırma sistemlerini taahhü..

Projeyi Görüntüle

MMK Metalurji San. Tic. A.Ş

MMK Metalurji firmasında Proses iyileştirme alt yapı ve üst yapı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca Çelik Konstruksiyon ve Beton arme yapı projelendirme ve proje müelli..

Projeyi Görüntüle

KALE HAVACILIK A.Ş Tuzla Serbest Bölge

Firmamız Kale Havacılık bünyesinde yeni fabrika inşaatı kapsamında yapı denetim, raporlama, kontrol ve raporlama hizmeti vermektedir.

Projeyi Görüntüle

SS. Mermerciler Sanayi Sitesi Dilovası

Firmamız ,sanayi sitesi sınırları dahilinde anahtar teslimi Betonarme, Prekast ve çelik konstruksiyon yapı içeren fabrika inşaatları projelendirme mühendislik hizmetleri ve taahh..

Projeyi Görüntüle

A ŞİRKETLER GURUBU

A Şirketler gurubu Bünyesinde 
İnşaat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Makine Modernizasyonu, Proses iyileştirme, Doğalgaz, Alt yapı işleri konusunda faaliyet göstermektedir. Projeyi Görüntüle

Türk Telekom Antalya Fiber Optik Alt Yapı Projesi

Türk Telekom Antalya- Alanya Fiber Optik Projesi Alt Yapı çalışması Finer optik sonlandırma işleri Yapım işi Firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir.

Projeyi Görüntüle

Mihrabaat Korusu Projesi

İstanbul boğazının en güzel yerinde en güzelini yapmak bizim işimiz. Mihrabaat korusu yeni resturantları, çevre ve sahil resturantlarının tamamında Elektrik işleri, Mekanik işler, ..

Projeyi Görüntüle