1000 M2 Beton Prefabrik Fabrika Maliyeti

1000 m2 beton prefabrik fabrika maliyeti politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Prefabrik fabrika inşaatı konusunda  firmamız kalıcı ve profesyonel çözümler üretmektedir.

Modern teknoloji kullanımıyla prefabrik yapıların parçaları, talep doğrultusunda kısa sürede üretilerek inşaat alanına getirildikten sonra birleştirilip kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Betonarme prefabrik imalat, fabrika inşaatı için en uygun çözümdür. Boşluklu ve ön germeli elemanlarla çimentodan, demirden, kalıptan ve işçilikten tasarruf sağlanır. Prefabrike elemanlar modüler mimariye ve modüler inşaata elverişlidir. Tasarım kolaylığı dolayısıyla inşaat kolaylığı vardır.

Betonarme prefabrik fabrikaların en önemli avantajı büyük açıklıkların geçilebilmesidir. Montajın kolay hale gelmesi, ürün kalitesi, verimlilik, düşük maliyetli olması, üretim teknolojilerinin çeşitliliği yanında özellikle zamandan tasarruf edebilmesine imkân vermesinden dolayı projelerde beton prefabrik ürünler tercih sebebi haline gelmiştir.

image
image
image
image
image
image
image

1000 m2 beton prefabrik fabrika maliyeti birçok unsur ile bulunmaktadır. Projenin konumu, altyapı durumu ve yapılacak fabrikanın hangi sektörde hizmet vereceği, fabrika inşasında kullanılacak malzeme önemlidir.

Prefabrik fabrika m² fiyatları hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü kullanılacak malzeme, yapının yüksekliği, tek seferde direksiz geçilmesi istenen aralık gibi önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır. Prefabrik fabrika fiyatları projeye ve konumuna göre değişim göstermektedir.

Prefabrik yapılar kısa süreli ve ekonomik üretimleri, kolay şekilde monte edilme avantajları ile birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Prefabrik yapıları, başta fabrika olmak üzere depo, çiftlik, yemekhane, sosyal tesis, hastane, kümes, spor salonu, otopark gibi kısaca birçok çeşitli endüstriyel yapı şeklinde görmek mümkündür.

Prefabrik fabrika inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Prefabrik sanayi yapıları seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak, fikirlerimizi öğrenmek için; Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir