1000 m2 Prefabrik Fabrika Maliyeti

1000 m2 Prefabrik Fabrika Maliyeti

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, Düzce Akçakoca da 15.000 M2 alanda aylık ortalama 40.000 M2 betonarme prefabrike yapı elemanları üretmektedir. Özel kalıp sistemlerimiz ile Ön Germe veya ARD Germe üretim teknolojisi ile imalat yapmaktayız.

Prefabrike yapı elemanları tasarımı ve uygulamasında firmamız kalıp değerlerinin dışına çıkarak prefabrike ve prekast sistemlerini buluşturup mimari ve görsel anlamda sınırları genişletmektedir.

1000 m2 Prefabrik Fabrika Maliyeti sabit bir fiyatlandırma sistemine sahip değildir. Değişken birçok unsur bulunmaktadır. Altyapı durumu ve yapılacak fabrikanın hangi sektörde hizmet vereceği, fabrika inşasında kullanılacak malzeme önemlidir. Örneğin konvansiyonel imalat zaman faydası yönünden bakıldığında hava koşulları, insan unsuru gibi etmenlerden diğer belirtilen yöntemlere göre daha çok etkilenmektedir.

Betonarme prefabrik imalat, diğerlerine kıyasla hem zaman, hem de kalite açısından çok daha fazla avantaja sahiptir. Binaların yapım süreleri kısalır. Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Çelik konstrüksiyon, zaman açısından prefabrik imalat ile paraleldir. Ancak çelik, betonarme ile karşılaştırıldığında fabrika inşaat maliyeti, yangına daha az dirençli olması açısından ekstra gider olmaktadır.

1000 m2 prefabrik fabrika maliyetleri hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü kullanılacak malzeme, yapının yüksekliği, tek seferde direksiz geçilmesi istenen aralık gibi önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Prefabrik fabrika inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Prefabrik Fabrika Fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir