1000 Tavukluk Kümes Maliyeti

1000 Tavukluk Kümes Maliyeti

1000 tavukluk kümes maliyeti politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Prefabrik betonarme kümes yapımı firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Salma tavukçuluk, kümes tavukçuluğu ile organik yumurta üretimi yapmak isteyen kişi ve kurumlara hizmet sağlamaktayız.

Prefabrik yapıların dayanıklı ve ekonomik oluşu, tavuk kümesi sektöründe de tercih edilmesini sağlamıştır. Özellikle tavukçuluk sektöründe alternatif yapılara istinaden betonarme prefabrik yapı sistemleri tercih edilmektedir. Çünkü ortamda oluşan asidik havadan betonarme yapılar alternatif olabilecek diğer yapılara göre daha az etkilenmektedir.

Betonarme prefabrik kümes yapılarını uygun iç ve dış kaplama ürünleri ile kapatarak, modern kümeslerin yapılmasını sağlıyoruz. Kümes içerisindeki tavukların, sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için prefabrik yapılarımız, terleme yapmadığı için nem ve rutubet oluşumunu önlemektedir.

image
image
image
image

1000 Tavukluk Kümes Maliyeti

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik kümes fiyatlarıdır. Öncelikle bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. En doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız ve uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.

1000 tavukluk kümes maliyeti projeye göre önemli değişkenlikler göstermektedir. Belirlenen modellere, kurulumunda kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, arazinin konumuna, metrekareye, ekipman türü seçimine,  çiftliğin kurulacağı arazi alımına, çiftlik türü seçimine, kaç adetlik çiftlik yaptırılacağına, tavuk cinslerine ve istediğiniz özelliklere bağlı olarak değişmektedir. Net bir maliyet çıkarabilmemiz için bu etkenleri göz önünde bulundurmanız gerekir.

Prefabrik kümes maliyeti hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü maliyeti şekillendiren önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Talep edilen ihtiyaca göre 5000, 2000, 1000 tavukluk prefabrik kümes kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Tavuk kümesi tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme yapıyoruz.

Sizlere en doğru ve profesyonel hizmeti yılların getirdiği tecrübemiz ile aktarıyoruz.  Sizde bize ulaşarak prefabrik kümes yapıları, prefabrik kümes fiyatları için bilgi alabilir ve kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir