1000 Tavukluk Prefabrik Kümes Maliyeti

1000 Tavukluk Prefabrik Kümes Maliyeti

1000 Tavukluk prefabrik kümes maliyeti, kurulumunda kullanılacak ekipmanlara, model ve metrekareye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Prefabrik kümes firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Salma tavukçuluk, kümes tavukçuluğu ile organik yumurta üretimi yapmak isteyen kişi ve kurumlara hizmet sağlamaktayız.

Prefabrik yapıların dayanıklı ve ekonomik oluşu, tavuk kümesi sektöründe de tercih edilmesini sağlamıştır. Özellikle tavukçuluk sektöründe Betonarme Prefabrik yapı sistemleri tercih edilmektedir. Çünkü ortamda oluşan asidik havadan betonarme yapılar alternatif olabilecek diğer yapılara göre daha az etkilenmektedir.

Betonarme prefabrik kümes yapılarını uygun iç ve dış kaplama ürünleri ile kapatarak, modern kümeslerin yapılmasını sağlıyoruz. Kümes içerisindeki tavukların, sağlıklı bir ortamda yaşayabilmesi için prefabrik yapılarımız, terleme yapmadığı için nem ve rutubet oluşumunu önlemektedir.

image

Prefabrik tavuk kümesinde kullanılan tüm yapı malzemelerini, standartlara uygun olarak üretiyoruz. Fabrikamızda kendi üretimimiz olan yapı malzemeleri ile tavuk kümeslerinin sağlıklı yapı olmasını sağlıyoruz.

Prefabrik kümesin büyüklüğü besleyeceğiniz tavuk sayısına göre değişiklik gösterecektir. Salma tavukçuluk mu, kümes tavukçuluğu mu yoksa et tavukçuluğu mu yapacaksınız? Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz.

Betonarme prefabrik tavuk kümesleri,  iki veya çok katlı olarak tasarlayarak imalatını gerçekleştirmekteyiz. Ekonomik ve hızlı kurulum sayesinde kümes işletmecilerine önemli avantajlar sunmaktayız.

image

1000 Tavukluk prefabrik kümes maliyeti işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik kümesin maliyeti, belirlenen modellere, metrekareye, kullanılacak ekipmanlara, çiftliğin kurulacağı arazi alımına, çiftlik türü seçimine, kaç adetlik çiftlik yaptırılacağına, istediğiniz özelliklere göre değişmektedir. Net bir maliyet çıkarabilmemiz için bu etkenleri göz önünde bulundurmanız gereklidir.

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik tavuk kümesi modelleri için projelendirme yapıyoruz. Tavuk kümesi tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme yapıyoruz. Prefabrik tavuk kümesinin kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz.

Sizlere en doğru ve profesyonel hizmeti yılların getirdiği tecrübemiz ile aktarıyoruz.  Sizde bize ulaşarak betonarme prefabrik kümes yapıları, prefabrik kümes fiyatları için bilgi alabilir ve kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir