Ahır Projeleri

Ahır Projeleri

Ahır projeleri uzman ekiplerimiz tarafından günün şartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Son yıllarda otlak alanlarının gittikçe azalmasıyla beraber modern prefabrik çiftlik kurulumu önem kazanmış, besi ve ahır hayvancılığı artmıştır.

Hızlı ve sağlam kurulum, maliyetinin düşük olması, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, tasarımında oldukça geniş bir çerçeve olması gibi birçok olanaklarından dolayı prefabrik ahırlar işletmeciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Ahır belirli unsurlar göz önünde bulundurularak hayvanların rahat etmesi ve sağlığı açısından özen ve dikkatle kurulmalıdır. Büyük bir arazi tercih edilmeli ve hayvanların sayısına göre ahır yapımı gerçekleştirilmelidir.

Ahır yapmak isteyenler alan seçiminde mutlaka eğimli alanlar tercih etmelidirler. Aynı zamanda su kaynaklarına yakın ve otlak açısından zengin arazilerde çiftliğin kurulması, hayvanların daha sağlıklı büyümesini sağlar. Ahır duvarlarının ısı geçirmeyen malzemelerden yapılması gerekir. Havalandırma sistemleri de doğru bir şekilde kurulmalı ve bu sayede sağlıklı bir yaşam ortamı yaratılmalıdır.

image
image
image
image
image
image
image

Ahır Projeleri

Hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyenler için ahır projeleri çok önemlidir. Bu anlamda bizden talep edilen proje mühendislerimiz tarafından çizilerek sizin için en doğru olanın üretilmesi sağlanır.

Prefabrik hayvan ahırı projeleri  bütçe, arazinin yapısı, arazide çiftliğin kurulumu, yönetim biçimi, hayvanların yetiştirilme şekli, büyüme ve gelişme tahminleri ve diğer tüm faktörler göz önünde bulundurarak hazırlanır.

Genel vaziyet planı, mimari proje, statik, betonarme projeleri, sıhhi tesisat ve su sistemleri projesi, elektrik projesi, yollar, kanallar ve ihtiyaca göre ortaya çıkacak diğer unsurların projelendirilmesi neticesinde ruhsatlar alınır ve inşaat başlar.

Dilerseniz sadece projelendirme hizmetini bizden alır, inşaatı kendiniz yaparsınız veya anahtar teslimi tüm proje taahhüt işini bize verirsiniz. Anahtar teslimi bir ahır istediğinizde, projelendirme aşamasından sonra inşaat ekibimiz işe başlar ve en kısa zamanda modern, kaliteli ve en uygun maliyetle tesisinizi teslim ederiz.

Prefabrik ahır projeleri hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. İklim koşullarına ve deprem risk durumuna göre statik hesaplamalarımızı, özel programlar kullanarak yapıyoruz. Bu hesaplamalara göre kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik ahır yapıları için projelendirme yapıyoruz. Ahır tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme yapıyoruz. Kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz.

Prefabrik ahır yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim ve size ekonomik fiyatlar sunalım. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir