Anahtar Teslim Prefabrik

Anahtar Teslim Prefabrik

Gürtes İnşaat, anahtar teslim prefabrik yapı hizmeti vermektedir.

Anahtar teslim prefabrik yapılarımız uzman mimar ve mühendis kadromuz ile projelendirilmektedir. Projelendirmeden ruhsat süreçlerine ve en son iskan sürecine kadar tüm işleri takip etmekte ve tamamlamaktayız.

Teslim sonrası oluşabilen tadilat, bakım ya da onarımlar için satış sonrası müşteri ilişkilerimizi devam ettirmekteyiz. Ve sürekli müşteri memnuniyetini hedef alan ticari anlayışımız ile ticaretimize devam etmekteyiz.

Anahtar teslim prefabriklerde farklı modeller ve alternatif projelerle sizlere hizmet vermekteyiz.  Anahtar teslim projeler; inşaat işleriyle uğraşabileceği zamanı olmayan, bu işlerle uğraşmak istemeyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm amacıyla sunduğumuz alternatiftir. Prefabrik yapıların inşaat süreleri diğer yapılara göre daha kısa sürmektedir.

Prefabrik yapıların kısa sürede imal edilmesi,hızlı montaj sağlaması, sökülüp tekrar monte edilebilmesi bu yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır. Ayrıca ekonomik olmasının yanında her türlü doğa olayına karşı daha dayanıklı ve hızlı yapılan yapılardır. Açık ve kapalı üretim alanımızda her yıl binlerce M2 prefabrik yapı elemanları üretiyoruz.

Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.

Prefabrik yapılar elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam dâhil teslim edilebildiği gibi, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam hariç şekilde teslimat da yapılabilir.

Prefabrik yapılarda projelendirme ve uygulama anlamında tüm talepleriniz için iletişime geçiniz. Tel:+90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir