Arıtma Tesisi İnşaatları

Endüstriyel Yapı Elemanları ;

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretimini yapmakta olan GÜRTES, İnşaat sektöründe ve deprem tehdidi yaşayan coğrafi bölgelerde tercih edilen,

Çelik Konstrüksiyon fabrika binaları, Çelik Konstrüksiyon hangar, Çelik Konstrüksiyon depo, üst geçit ve Çelik Konstrüksiyon atölyelerin projelendirilmesi, imalatı, montaj ve de-montajını yapmaktadır.

Arıtma Tesisi İnşaatları

İnsan nüfusunun hızlı artışı, beraberinde bir çok ihtiyacında mega yapılarla çözülmesi gereksinimini doğurmuştur.

Artan nüfusun özellikle yoğun yaşamın olduğu kentlerde yüksek su tüketimi oluşturması, atık su üretimini de ciddi oranlarda artmasına neden olmaktadır.

Atık suların doğru şekilde yönetimi, gerek çevre, gerek ekonomik kaygılar oluşturması nedeniyle, beraberinde acil çözümler üretilmesi gereken kritik bir sorumluluk olarak yerel yönetimlerin öncelikli konuları arasında yer almaktadır.

Evsel tüketimlerde ve endüstriyel kaynaklardan üretilen atık suların, çevre kirliliği tehlikesine yol açan etmenleri en aza indirmek, yüksek mühendislik tecrübesi, yeni nesil teknolojiler ve Atık Su Arıtma tesis proje uygulama tecrübesi gerektirir.

GÜRTES, zemin etüdünden, mekanik projelere, statik projelerden, aplikasyon planlarına, elektrik projelerinden, mimari planlara kadar birçok mühendislik deneyim ve bilgisiyle Atık Su Arıtma tesis proje uygulama yeterliliğine sahiptir.

Sahip olduğumuz makine parkuru ve uzman proje uygulama ekibimizle, tek noktadan proje için ihtiyaç duyulabilecek tüm gereksinimleri karşılama avantajımızla, çözüm noktanız olarak servisler üretiyoruz.

Sanayi Tesisleri Yapı Elemanları

Fabrika Tipi Çelik Yapılar

Hafif Çelik Yapı Elemanları Üretimi

Arıtma Tesisi İnşaatları

Çelik Konstrüksiyon Yapılar, tüm taşıyıcı sistemlerinin çelikten üretilerek montajlanan yapı sistemleridir.

Çelik konstrüksiyon yapılar, betonarme yapı sistemlerine göre, başta deprem ve tüm doğal afetlere karşı daha fazla mukavemet sağladığı için, daha dayanıklı ve daha sağlam yapı alternatifi sunmaktadır.

Düşük maliyet avantajlarının yanında imalat ve montajda işçilik ve zaman tasarrufu avantajlarda, Çelik konstrüksiyon binaların son zamanlarda artışına neden olmuştur.

Statik açıdan betonarme ile çözülmesi zor detaylar çelik konstrüksiyon projelerde daha rahatlıkla çözülebilmektedir.

Çelik konstrüksiyon inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Arıtma Tesisi İnşaatları

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ,

Endüstriyel Tesisler, Lojistik Tesisler, Yönetim Binaları, Laboratuvar Binaları, Alışveriş Merkezleri, Eğitim Tesisleri, Sosyal ve Kültürel Yapılar, Sağlık Tesisleri, Araç Servis Binaları,

Terminal Binaları, Katlı Otoparklar, Hayvan Barınakları, Uçak Hangarları, Oteller, Gökdelenler ve daha bir sektör için Çelik Konstrüksiyon bina inşaatları gerçekleştirmektedir.

Yapı talepleriniz ile ilgili iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.Email: info@gurtes.com.tr

Arıtma Tesisi İnşaatları

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir