Beton Prefabrik Depo

Beton Prefabrik Depo

Beton prefabrik depo; ambar, hangar, atölye, imalathane gibi yapılara verilen genel isimdir. Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan prefabrik depolar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik yapılar fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajlar sağlandığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Depo yapıları; genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Bununla birlikte fırtına, rüzgâr ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç gösterir. Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır.

image

Prefabrik depolar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Depoların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Ayrıca sudan ve nemden etkilenmemekte, küflenme ve böceklenme yapmamakta, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Prefabrik depo yapıları diğer yapılarımız gibi yatırımcının istek ve talebine göre çeşitli modellerde üretilmektedir. Deponuzun büyüklüğüne, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir.

image

Depo maliyeti hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanmaktadır. Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilmektedir.

Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü metrekare, iç bölüm yapısı, yükseklik, yapı malzemesi, konum, altyapı gibi önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize depo yapıları için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Beton prefabrik depo yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz ile sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir