Beton Prefabrik Fabrika Edirne

Beton Prefabrik Fabrika Edirne OSB projemizde teslim aşamasına yaklaşmış bulunmaktayız.

Firmamız yirmi yılı aşkın süredir inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman ekibimiz ile müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak projeler üretmekte ve uygulamaktayız.

Prefabrik Beton Fabrika inşaatlarında en önemli maddelerden bir tanesi fabrika inşaatı yapılacak sahanın zemin değerleridir. Müşterinin isteklerine göre şekil bulacak olan projemiz statik olarak yapının güvenilirliğini sağlayacaktır.

Tüm inşaat alanlarımızda tertip düzen ve can güvenliğini sağlayarak taahhütlerimizi zamanında gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktayız.

Beton prefabrik fabrika inşaatlarımız ön üretimli olarak hazırlanmaktadır. Mimar ve mühendis kadromuz ile mimari ve statiği tamamlanmış olan taslaklarımız fabrikamızda kalıp hazırlığının bitimi ile üretime girmektedir. Üretim sonrası kalite kontrol onayı ile şantiye sahasına sevk edilir. Montaj öncesi şantiye sahası kontrolleri tarafımızca tamamlanarak montaja başlanır. Tüm bu işler gerekli hassasiyet ve planlar doğrultusunda gerçekleştirilir.

Betonarme prefabrik fabrika seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli, ekonomik çözümler ile prefabrikasyon sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Prefabrik fabrika yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Konusunda uzman ekibimiz ile sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

Meta Key: Beton Prefabrik Fabrika Edirne

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir