prefabrik kolon

Beton Prefabrik Fabrika M2 Fiyatları

Beton Prefabrike Fabrika M2 Fiyatları,

GÜRTES-BETOSAN iş ortaklığı ile gerçekleştirmekte olduğumuz ön imalatlı yapı elemanları konusunda müteahhit firmalara ekonomik, rekabetçi ve hızlı montaj avantajı ile hizmet vermekteyiz. Özellikle Beton Prefabrik Fabrika M2 Fiyatları projeye göre değişkenlikler göstermektedir. Müteahhitlere özel fiyat avantajları ile bizden teklif isteyebilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82Pbx Email:info@gurtes.com.tr

Prefabrik fabrika özellikleri, ekonomik olmasının yanında her türlü doğa olayına karşı daha dayanıklı ve hızlı yapılan yapılardır. Açık ve kapalı üretim alanımızda her yıl binlerce m2 prefabrik yapı elemanları üretiyoruz.
Prefabrik fabrika, yapılırken önce tasarım aşamasından geçer tasarım aşamasından sonra birleştirilecek parçalar imal edilir, bu sayede bütün hava koşullarında inşaatın hem bitim hemde yapım süresinde asla değişiklik olmaz, yani hava şartları prefabrik fabrikanın yapılmasına asla engel değildir. Olası felaketler hariç. Bu sayede siz müşterilerimize zamandan tasarruf etme şansı doğmaktadır. Prefabrik yapılar beton binalar gibi yapılmaz, legolar gibi parçalar birleştirilir ve uygulaması yapılır. Asıl iş proje ve imalat aşamasındadır. Yapılar çelik dübeller ve çelik vidalar ile zemine sağlamca vidalanmakta ve çakılmaktadır, bu sayede yapılar her türlü doğa olayına karşı dayanıklıdır.

Beton Prefabrik Fiyatları ve Yapı Özellikleri

Güvenli, estetik ve depreme dayanıklı bir yapı yapmak istiyorsanız yapacağınız yapı tekniğinde önemli bir alternatifte Prefabrik Beton Yapı elemanları alternatifini değerlendirmek olacaktır. Ön Üretimli Betonarme Prefabrike Yapı Elemanları konusunda, standartlara ugun açıklık ve çözümler ile siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Tüm projeleriniz mühendislerimiz tarafından tasarlanarak imalatını gerçekleştirmekteyiz. Özellikle Ön germe prefabrik yapı elemanları üretimi ve mimari uyumluluk konusuna özen göstermekteyiz.
Prefabrik fabrika maliyeti, diğer beton fabrikalara göre daha ekonomik ve daha hızlıdır, ekonomik ve hızlı yapılması demek yapının sağlam olmadığı manasına asla gelmemelidir. Prefabrik fabrika beton yapılardan daha dayanıklıdır. Genellikle depo, fabrika, atölye gibi sanayi yapıları veya alışveriş, gösteri mekanlarında büyük açıklık geçmek için çelik veya betonarme prefabrik yapılar kullanmaktadır.

Beton Prefabrik Fabrika M2 Fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz.

logo-2

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
Kaynarca MAh. Aydınlı Yolu Cad. Meşru
Sok. No: 3/A 34890
Pendik İSTANBUL
Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx
Mob: +90 532 200 52 67

gurtes-katalog

GÜRTES Katalog için lütfen linki tıklayınız…Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir