Beton Prefabrik Fabrika Maliyeti

Beton Prefabrik Fabrika Maliyeti

Beton Prefabrik Fabrika büyük açıklıkları geçmemizi sağlayan, ihtiyaca göre farklı türden yapılarında inşa edilebildiği, özel hesapları (ön germe, ard germe, eleman mesnet ağzı, kısa konsol vb.) yapılan ve bunlarla birlikte yönetmelik şartlarına göre projelendirilen ön üretimli betonarme yapı türü olarak tanımlanabilir.

Hızlı ve kaliteli olarak önceden üretilip, altyapının hızlı bir şekilde bitirilebilmesi ile çok kısa sürede büyük yapıların yapılmasına olanak vermesi, beton prefabrik yapıların olukça popüler bir konuma gelmesini sağlamıştır.

Beton Prefabrik Fabrika Maliyeti

Prefabrik yapıların tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. En önemli nedenleri,  proje toplam maliyetinin azaltılması, projenin hızlı bir şekilde tamamlanması, yapı elemanlarında istenilen kalite ve dayanımın sağlanması, malzeme israfının azaltılması, modülarizasyon ve standardizasyon olanaklarının arttırılması ve şantiyede meydana gelebilecek olan iş kazası sayısının önemli ölçüde azaltılabilmesidir.

Beton Prefabrik Fabrika Maliyeti

Beton prefabrik fabrika maliyeti politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Beton prefabrik yapı maliyetleri tamamen değişkendir. Yapının “Hangi amaçla kullanılacağı? Yüksekliği? Yapının bulunduğu parsel için Zemin Etüt ve/veya Geo-teknik Rapor bilgileri? Ara kat ve varsa vinç yükü bilgileri? ile varsa ilave makine ve güneş paneli yükleri? vb.” bilgileri ve ihtiyaç olan ilave bilgiler önemlidir.

Prefabrik yapı sistemiyle fabrika inşaatları, prefabrik depolar, prefabrik çiftlikler, prefabrik hastaneler, prefabrik okullar, prefabrik festival ve organizasyon tesisleri vb. yapılar çok kısa sürede kullanıma hazır olarak teslim edilebilmektedir.

Günümüzün teknolojik üretim teknikleri ile kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hızlı uygulana bilinen kalite ve ekonomik çözümler ile Ön üretimli beton sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Beton prefabrik fabrika maliyeti hakkında detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir