Beton Prefabrik Fabrika

Beton Prefabrik Fabrika

Beton Prefabrik Fabrika;

Büyük açıklıkları geçmemizi sağlayan, ihtiyaca göre farklı türden yapılarında inşa edilebildiği, özel hesapları (ön germe, ard germe, eleman mesnet ağzı, kısa konsol vb.) yapılan ve bunlarla birlikte yönetmelik şartlarına göre projelendirilen ön üretimli betonarme yapı türü olarak tanımlanabilir.

Hızlı ve kaliteli olarak önceden üretilip, altyapının hızlı bir şekilde bitirilebilmesi ile de çok kısa sürede büyük yapıların yapılmasına olanak vermesi, beton prefabrik yapıların olukça popüler bir konuma gelmesini sağlamıştır.

Prefabrik betonarme yapı elemanları profesyonel olduğumuz bir konudur. Yatırımlarımızı günün teknolojik üretim sistemine uygun yenilemekteyiz. Hali hazırda betonarme prefabrike kolon, betonarme prefabrike makas (25mt açıklığa kadar), betonarme prefabrike kiriş sistemleri seri üretimlerimiz devam etmektedir.

Beton prefabrik yapı maliyetleri sabit bir fiyatlandırma sistemine sahip değildir. Yapının “Hangi amaçla kullanılacağı? Yapının yüksekliği? Yapının bulunduğu parsel için Zemin Etüt ve/veya Geoteknik Rapor bilgileri? Ara kat ve varsa vinç yükü bilgileri? ile varsa ilave makine ve güneş paneli yükleri? vb.” bilgileri ve ihtiyaç olan ilave bilgiler önemlidir.

Prefabrik yapıların her geçen gün uygulama alanları genişlemektedir (Fabrika, Depo, Okul, Bina, Menfez, Köprü, Çevre Duvarı, Spor Kompleksi, İstinat Duvarı vb. ). Prefabrik yapılar; ön germe ve ard germe teknolojileri, yapılan ve yapılacak araştırmalar ile inşaat sektöründe yeni gelişmelere de öncülük etmeye devam edecektir.

Prefabrik fabrika inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Beton Prefabrik Fabrika projeleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir