Beton Prefabrik Maliyet

Beton Prefabrik Maliyet

Beton prefabrik maliyet politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projelendirme çalışmalarına, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Betonarme prefabrik yapılar alanında 25 yıla varan sektör tecrübesi bulunan Gürtes İnşaat, üretim ve uygulama alanındaki yeteneğiyle prefabrik betonarme yapı projelerine devam etmektedir.

Prefabrik Betonarme büyük açıklıkları geçmemizi sağlayan, ihtiyaca göre farklı türden yapıların inşa edilebildiği, özel hesapları (ön germe, ard germe, eleman mesnet ağzı, kısa konsol vb.) yapılan ve bunlarla birlikte yönetmelik şartlarına göre projelendirilen ön üretimli betonarme yapı olarak tanımlanabilir.

Gelişmiş ve endüstriyelleşmiş ülkelerde, bina projelerinin yapım sürecinde prefabrik betonarme yapı elemanları yaygın olarak kullanılmaktadır.

image

Prefabrik beton yapılar modüler olmasından dolayı önceden planlanarak ve ihtiyaçlara göre üretilmektedir. Her türlü alana ve büyüklüğü göre üretilebilir. İsteğe göre değişebilen görünüm seçeneklerinin olması istenmeyen ya da değiştirilmesi gereken bölümlerin çıkarılabilmesi veya değiştirilebilmesine olanak sağlar.

Beton prefabrikasyon yöntemi ile inşaat yaptırmak hem ekonomik hem de fonksiyoneldir. Ön-germeli elemanların üretimine olanak sağladığından büyük açıklıkların geçilebilmesi sağlanır.

image

Prefabrik beton fiyatları sabit bir maliyet sistemine sahip değildir. Yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre maliyet şekillenmektedir.

Yapının “ Türü? Hangi amaçla kullanılacağı? Yüksekliği? Bulunduğu parsel için Zemin Etüt ve/veya Geo-teknik rapor bilgileri? Projenin konumu? Ara kat ve varsa vinç yükü bilgileri? İnşasında kullanılacak malzeme?” bilgilerine göre şekillenir.

Prefabrik yapılar istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir.

Prefabrik yapıların her geçen gün uygulama alanları genişlemektedir (Fabrika, Depo, Okul, Bina, Çiftlik, Menfez, Köprü, Spor Tesisi, Çevre Duvarı, Tribün, İstinat Duvarı vb. ).

Günümüzün teknolojik üretim teknikleri ile kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile ön üretimli beton sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Prefabrik beton yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir