Beton Prefabrik

Beton prefabrik yapılar alanında 25 yıla varan sektör tecrübesi bulunan Gürtes İnşaat, üretim ve uygulama alanındaki yeteneğiyle prefabrik betonarme yapı projelerine devam etmektedir.

Prefabrikasyon; yapı elemanlarının fabrika ortamında seri bir şekilde üretiminin ardından, üretilen bu elemanların fabrika ortamından şantiyeye taşınması ve elemanların montajıyla biten süreç olarak tanımlanabilir.

Prefabrik betonarme yapı büyük açıklıkları geçmemizi sağlayan, ihtiyaca göre farklı türden yapıların inşa edilebildiği, özel hesapları (ön germe, ard germe vb.) yapılan ve bunlarla birlikte yönetmelik şartlarına göre projelendirilen ön üretimli betonarme yapı olarak tanımlanabilir.

image

Neden Beton Prefabrik?

Gelişmiş ve endüstriyelleşmiş ülkelerde, bina projelerinin yapım sürecinde prefabrik beton yapı elemanları yaygın olarak kullanılmaktadır.

image

Prefabrik betonarme yapılar modüler olmasından dolayı önceden planlanarak ve ihtiyaçlara göre üretilmektedir. Her türlü alan ve büyüklüğe göre üretilebilir. İsteğe göre değişebilen görünüm seçeneklerinin olması istenmeyen ya da değiştirilmesi gereken bölümlerin çıkarılabilmesi veya değiştirilebilmesine olanak sağlar.

Olası hacimsel büyüme hedefleriniz göz önüne alındığında inşa edilen prefabrik yapı ekonomik, pratik ve hızlı bir şekilde büyütülebilir.

Beton prefabrikasyon yöntemi ile yapılan yapılar hem ekonomik hem de fonksiyoneldir. Ön-germeli elemanların üretimine olanak sağladığından büyük açıklıkların geçilebilmesi sağlanır.

Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Hata oranı düşüktür. Şantiyede meydana gelebilecek iş kazaları önemli ölçüde azalır. Uzun ömürlü yapılar inşa edilir. Hızlı bir şekilde tamamlanır. Dört mevsim inşaat yapılır.

Beton prefabrik fiyatları yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre şekil alır. Maliyet, istenilen yapı türü, yapının yüksekliği, projenin konumu, altyapı durumu ve kullanılacak malzemeye göre şekillenir.

Betonarme prefabrik yapı sistemi fabrika inşaatları, depo, çiftlik, hastane, yemekhane, olimpik kompleks vb. pek çok alanda uygulanmaktadır.

Günümüzün teknolojik üretim teknikleri ile kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile ön üretimli beton sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Beton prefabrik yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir