Betonarme Depo

Betonarme Depo

Betonarme Depo gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olarak endüstriyel boyutta büyük depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Hızlı ve kaliteli olarak önceden üretilip, altyapının hızlı bir şekilde bitirilebilmesi ile de çok kısa sürede büyük yapıların yapılmasına olanak vermesi betonarme prefabrik yapıların popüler bir konuma gelmesini sağlamıştır.

image

Gürtes İnşaat olarak, prefabrik betonarme yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik depo projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra depo kurulumlarına başlıyoruz.

image

Betonarme depolar; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Betonarme prefabrik imalat ile binaların yapım süreleri kısalır. Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir. Ön-germeli üretim ile büyük açıklıkların geçilebilmesi sağlanır. Depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. İyi bir kalite kontrol aşamasından geçtiğinden hata oranı çok daha düşüktür. Şantiyede meydana gelebilecek iş kazaları önemli ölçüde azalır. Uzun ömürlü yapılar inşa edilir.

Betonarme depo modelleri, kullanım amacına göre değişmektedir. Kuru gıda ürünleri deposu, yaş meyve sebze deposu, soğuk hava deposu gibi tüm amaçlar için prefabrik depo üretimi yapıyoruz.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik depo yapılarını ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

image

Prefabrik depo fiyatları üzerinde birbirinden farklı etkenler rol oynadığı için projenizin kapsamı ve ihtiyaçlarınız maliyeti şekillendirmede etki edecektir.

Firmamız bünyesinde görev yapan uzmanlar tarafından, talep edilen depo modellerine göre tek katlı ya da çok katlı modern depo tasarımları hazırlanır.

Günümüzün teknolojik üretim teknikleri ile kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile ön üretimli beton sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Gürtes İnşaat sizin için en uygun yapıyı en uygun şekilde üretmekten gurur duyar.

Betonarme depo, hangar, ambar vb. yapı talepleriniz için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir