Betonarme Prefabrik Depo Maliyeti

Betonarme Prefabrik Depo Maliyeti

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan Betonarme Prefabrik Depolar endüstriyel boyutta büyük depolama kapasiteleri sunmaktadır. Prefabrik depolar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir.

Prefabrik depoların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı hiçbir madde içermemekle birlikte alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Fabrikamızda prefabrik depo üretimi yapılmaktadır.

Betonarme prefabrik depo yapıları; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Betonarme Prefabrik Depo Maliyeti sabit bir fiyatlandırma sistemine sahip değildir. Değişken birçok unsur bulunmaktadır. Altyapı durumu, zemin durumu ve yapılacak deponun hangi sektörde hizmet vereceği önemlidir. Örneğin zeminde güçlendirme gerekiyor mu? Güçlendirme gerekecekse bu maliyeti arttırır. Depoda ne saklanacak? Termo depo mu yoksa hava şartlarından etkilenmeyen bir depo mu?

Prefabrik depo maliyetleri hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü yapının yüksekliği, tek seferde direksiz geçilmesi istenen aralık gibi önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Prefabrik yapılar istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir.

Beton prefabrik sektöründe proje ile oluşan yapılar sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlanır. Deponuzun büyüklüğüne bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir.

Betonarme prefabrik depo maliyeti hakkında daha detaylı bilgi almak için Gürtes İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir