Betonarme Prefabrik Fabrika Maliyetleri

Betonarme Prefabrik Fabrika Maliyetleri

Betonarme prefabrik fabrika maliyetleri her şeyden önce yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir.

Türkiye’de prefabrik yapı sistemlerinin gelişmeye başlamasıyla birlikte prefabrikasyon birçok yapı türünde tercih edilmeye başlanmıştır. Prefabrik yapılara artan bu ilginin sebebi güvenlikli, dayanıklı ve daha düşük maliyette olmasıdır.

Betonarme prefabrik fabrika inşaatıyla proje toplam maliyeti, malzeme israfı, iş kazası sayısı önemli ölçüde azalmaktadır. Ayrıca yapı elemanlarında istenilen kalite ve dayanımın sağlanmakta, modülarizasyon ve standardizasyon olanakları artmaktadır.

Beton kalitesinin yüksekliği ve özellikle ön germe işleri daha fazla yüklerin taşınmasını ve daha büyük açıklıkların geçilmesini sağlar. Dahası tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilmektedir. Diğer yandan fabrikaların ihtiyaç duyduğu tavan vinci için çözümler sunar. Bodrumlu, ara katlı yapılar bu yöntemle rahatça yapılmaktadır.

Betonarme Prefabrik Fabrika Maliyetleri

Prefabrik fabrika inşaatında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda seri olarak üretilmektedir. Seri üretim yaptığımız için malzeme maliyetini düşürmekte ve böylece müşterilerimize uygun fiyat teklifi sunmaktayız.

image
image
image
image
image
image

Betonarme prefabrik fabrika maliyetleri işletmecinin tercihlerine ek olarak yapacağımız yapıya ve projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir. Bu yüzden projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Prefabrik üretim tesisinin yeri ve büyüklüğü, yükseklik bilgileri, altyapı durumu, zemin etüt raporu maliyeti şekillendirmektedir. Ayrıca kullanılan yapı ve yalıtım malzemesi, seçilen model, metrekare, ara kat bilgileri vb. hesaplamaları etkilemektedir.

Maliyeti etkileyen faktörlerden birisi de nakliye ve vinç ücretleridir. Yapı elemanlarının fiziksel büyüklükleri ve tonajları dolayısıyla taşıma ücretleri oldukça fazladır. Yapılması düşünülen projenin yapı elemanlarının üretildiği tesise olan uzaklığı nakliye ve vinç ücretlerini etkilemektedir. Bu yüzden üretim tesislerine olan uzaklık arttıkça nakliye ücretleri de artmaktadır.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize prefabrik fabrika yapıları için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Prefabrik fabrikaların tamamlanma süreçleri, maliyet aşamaları, ödeme kolaylıklarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir