Betonarme Prefabrik Yapılar

Betonarme Prefabrik Yapılar

Betonarme prefabrik yapılar büyük açıklıkları geçmemizi sağlayan, ihtiyaca göre farklı türden yapıların inşa edilebildiği, özel hesapları (ön germe, ard germe vb.) yapılan ve bunlarla birlikte yönetmelik şartlarına göre projelendirilen ön üretimli betonarme yapı olarak tanımlanabilir.

Gelişmiş ve endüstriyelleşmiş ülkelerde, bina projelerinin yapım sürecinde prefabrik betonarme yapı elemanları yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir bina projesinde, prefabrik betonarme yapı elemanlarının kullanılmasının birçok yararı vardır. Bu yararlar kısaca, proje toplam maliyetinin azaltılması, projenin hızlı bir şekilde tamamlanması, yapı elemanlarında istenilen kalite ve dayanımın sağlanması, malzeme israfının azaltılması, modülarizasyon ve standardizasyon olanaklarının arttırılması ve şantiyede meydana gelebilecek olan iş kazası sayısının önemli ölçüde azaltılabilmesi şeklinde özetlenebilir.

Betonarme prefabrik yapılar diğer yapılara göre çok daha pratik olup çevreyi kirletmeden ve etrafa rahatsızlık vermeden çok daha kısa sürede teslim edilebilir. İlerleyen süreçlerdeki olası hacimsel büyüme hedefleriniz göz önüne alındığında prefabrik yapılar ekonomik, pratik ve hızlı bir şekilde büyütülebilir.

Beton Prefabrik elemanların tasarım, üretim ve montaj aşamalarında kalite kontrol sisteminden geçmesi sağlam ve güvenilir sanayi tesisleri yapılmasını sağlar.

Beton Prefabrik sanayi yapılarında büyük açıklıkların geçilmesi ve tesislerin çok kısa bir sürede tamamlanarak faaliyete geçilmesi Beton Prefabrik kullanımını arttırmaktadır.

Ard germe ve ön germe üretim teknolojisi sayesinde, güvenlikli yapılar ve deprem yönetmeliğine tam uyum sağlayan, ekonomik ve kullanışlı yapı elemanları konusunda teknolojiye sürekli yatırım yapıyoruz.

image
image
image
image
image
image

Betonarme Prefabrik Maliyeti istenilen yapı türü, yapının yüksekliği, projenin konumu, altyapı durumu ve kullanılacak malzemeye göre şekillenir.

Betonarme Prefabrik yapıların uygulama alanları her geçen gün genişlemektedir (Fabrika, Depo, Çiftlik, Okul, Bina, Menfez, Köprü, Çevre Duvarı, Spor Tesisi, İstinat Duvarı vb. ).

Günümüzün teknolojik üretim teknikleri ile kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile ön üretimli beton sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Betonarme prefabrik yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir