Betonarme Prefabrike Kümes

Tavuk Kümesleri

Tavuk kümesleri özellikle asitik ortamlar olduğu için, müşterilerimiz çelik konstrüksiyon yapıdan ziyade betonarme yapıları tercih etmektedir. Betonarme prefabrike tavuk kümesleri,  iki veya çok katlı olarak tasarlayarak imalatını gerçekleştirmekteyiz. Ekonomik ve hızlı kurulum sayesinde kümes işletmecilerine önemli avantajlar sunmaktayız.

Betonarme prefabrike Hayvan Barınakları maliyetleri projeye göre önemli değişkenlikler göstermektedir. Betonarme prefabrike   yapılar tavuk kümesleri , hayvan barınakları, besicilik gibi bir çok alanda güvenle kullanmak mümkündür.

Özellikle, betonarme prefabrike kümes yumurtacılık kümes yapı sistemlerinde ısı izolasyonu dış ortam ve iç ortam izolasyonu ve kalıcı sistemler yapmak mümkündür.

Prefabrik tavuk kümes fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz. Tavuk çiftliği nasıl kurulur maliyeti ne kadardır diye düşünmeyin. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim ve size ekonomik fiyatlar sunalım.

Anahtar teslimi prefabrike betonarme kümesli yumurtalık tavuk çiftliği maliyeti için +90 216 491 44 82 veya info@gurtes.com.tr mail olarak talep bildirebilirsiniz.

Betonarme Prefabrike Yapı Çeşitlerimiz,

Betonarme prefabrike Tavuk Barınakları,
Betonarme prefabrike Tavuk Kümesleri,
1000M2 Betonarme prefabrike kümes,
Prefabrike Kümes,
Yarı Prefabrike Kümes

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir