Bolu Prefabrik Fabrika

Bolu Prefabrik Fabrika

Bolu prefabrik fabrika inşaatları ve projelendirme yapı talepleriniz için Gürtes İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

Son zamanlarda inşaat sektöründe prefabrik yapılara olan ilgi artmıştır. Prefabrik fabrikaların tercih edilmesinin sebebi güvenilir, dayanıklı, hızlı ve ekonomik olmasıdır.

Bir fabrikanın inşaatında kullanabileceğimiz çokça alternatif vardır. Bunlardan yaygın olarak kullanılan yöntemler şu şekildedir:
1.    Konvansiyonel İmalat
2.    Çelik Konstrüksiyon
3.    Betonarme Prefabrik İmalat

Konvansiyonel imalat zaman faydası yönünden bakıldığında hava koşulları, insan unsuru gibi etmenlerden diğer belirtilen yöntemlere göre daha çok etkilenmektedir. Yatırımcının elde etmek istediği ürünü, üretimci bu etmenler nedeniyle diğer yöntemlere göre daha geç teslim etmektedir.

Çelik konstrüksiyon, zaman açısından prefabrik imalat ile paraleldir. Ancak çelik, betonarme ile karşılaştırıldığında fabrika inşaat maliyeti, daha az yangına dirençli olması ve süre gelen zaman içerisinde bakım maliyetleri açısından dezavantaja sahiptir.

Betonarme prefabrik imalat, diğerlerine kıyasla hem zaman, hem de kalite açısından daha fazla avantaja sahiptir. Binaların yapım süreleri kısalır. Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir.

Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Fabrikada, daha iyi çalışma şartlarında üretim yapıldığından istenilen kalitede ürün elde edilebilmektedir. İyi bir kalite kontrol aşamasından geçtiğinden hata oranı çok daha düşüktür.

Bolu Prefabrik Fabrika

Şantiyede meydana gelebilecek iş kazaları önemli ölçüde azalır. Uzun ömürlü yapılar inşa edilir. Dört mevsim inşaat yapılabilir. En büyük avantajlardan birisi de ön-germeli elemanların üretimine olanak sağladığından büyük açıklıkların geçilebilmesidir. Bakım maliyetleri çok düşüktür.

Bolu Prefabrik Fabrika

Betonarme prefabrik yapılar diğer yapılara göre daha pratik olup çevreyi kirletmeden ve etrafa rahatsızlık vermeden kısa sürede teslim edilebilir. İlerleyen süreçlerdeki olası hacimsel büyüme hedefleriniz göz önüne alındığında prefabrik olarak inşa edilen mevcut yapı klasik sisteme göre daha ekonomik, pratik ve hızlı bir şekilde büyütülebilir.

Prefabrik fabrika binalarının kurulumları, zor ve risklidir. Bunun için tüm montaj işlemlerini uzman ekiplerimiz ve ağır yük kaldırabilen vinçlerimiz ile yapıyoruz.

Bolu prefabrik sektöründe adından söz ettiren GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ öncü ve güvenilir bir firma olarak İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Önceliğimiz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Betonarme prefabrike fabrika inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan Gürtes İnşaat, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Bolu prefabrik fabrika yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir