Çelik çatı makası

Proje Tasarım;

GURTES, sürekli değişen tasarım trendine uyumlu iç mimari tasarımlar yaparken, modern çağın estetik anlayışını ve yaptığı tasarımlarında her zaman yenilikçi ifade ile buluşması konusunda titiz davranmaktadır
# Çelik çatı makası

Üretim;

GURTES, bir mekanın içinde kullanıcılara göre işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere en uygun tasarımı sunmak için deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle çözümler üretir.

Uygulama;

GURTES, mimari organizasyonlarda tasarıma verilen önemi uygulamalarına birebir yansıtan deneyimli ekibi ile, müşteri beklentilerine uygun projeler üretmektedir.

Danışmanlık;

GURTES, tasarlanacak mekanların işlevsel ve nitelikli olabilmesine ilişkin sorunları tanımlayıp yaratıcılığını katarak çözen, tasarım analizi yaparak, şantiye denetimi, yapı sistemleri, estetik, donanım konusunda güncel bilgiler vererek ve tasarlanacak mekana ilişkin çizim ve doküman hazırlıklarını yaparak tümüyle talepleri karşılamaktadır.
# Çelik çatı makası

Uygulama Alanlarımız;

 

ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜMLER:
Endüstriyel Tesisler ve Binalar
Depolar ve Üretim Tesisleri
Çok Katlı Çelik Yapılar
Spor Tesisleri
Hangarlar ve Mini Depolar
Soğuk Hava Depoları
İş Merkezleri ve Çelik Evler
Mimari Tasarımlar
Çelik Konstrüksiyon Tesisler

Teknoloji

Çelik teknolojisi, geleneksel yöntemlere meydan okuyor… Çünkü ÇELİK kusursuz bir konfor, estetik ve güven sunuyor. Mimari tasarım kolaylığı, sağlamlık, deprem dayanımı ve hız avantajları sayesinde Çelik yapı sisteminden oluşan yapılar, yeni yüzyıl teknolojisiyle geleneksel inşaat teknolojilerinin hızla yerini almaya devam ediyor.

Temel Değerlerimiz

Çalışanlarımız, müşteri çözümleri sunmada en büyük değerdir. Bu nedenle değerlerimizi paylaşan yetenekli profesyonellerle sürekli müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. Sürekli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve teknoloji sürecine göre beklentilerin üstesinden gelmek için yeni ve girişimci yollar arıyoruz.
Gürtes İnşaat.

Üretim

GURTES  üretimin her aşamasında kalite standartlarına ve uluslararası normlara uygun üretim yapmaktadır. Çelik konstrüksiyon üretiminde kullandığı CNC otomatik delme , kesme ve işleme merkezleri sayesinde hassas üretimin şartlarını yerine getirmektedir

Click the link to download the catalog
GÜRTES İNŞAAT MÜH. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.
Phone: +90 216 491 44 82 Pbx.
Email: info@gurtes.com.tr

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.