Çelik Konstruksiyon Yapılar

Endüstriyel Yapı Elemanları;

Tüm taşıyıcı sistemlerin çelikten üretimini yapmakta olan GÜRTES, İnşaat sektöründe ve deprem tehdidi yaşayan coğrafi bölgelerde tercih edilen, Çelik Konstrüksiyon fabrika binaları, Çelik Konstrüksiyon hangar, Çelik Konstrüksiyon depo, üst geçit ve Çelik Konstrüksiyon atölyelerin projelendirilmesi, imalatı, montaj ve de-montajını yapmaktadır.

Sanayi Tesisleri Yapı Elemanları

Fabrika Tipi Çelik Yapılar

Hafif Çelik Yapı Elemanları Üretimi

Çelik Konstruksiyon Yapılar

Çelik Konstruksiyon Yapılar, tüm taşıyıcı sistemlerinin çelikten üretilerek montajlanan yapı sistemleridir. Çelik konstrüksiyon yapılar, betonarme yapı sistemlerine göre, başta deprem ve tüm doğal afetlere karşı daha fazla mukavemet sağladığı için, daha dayanıklı ve daha sağlam yapı alternatifi sunmaktadır. Düşük maliyet avantajlarının yanında imalat ve montajda işçilik ve zaman tasarrufu avantajlarda, Çelik konstrüksiyon binaların son zamanlarda artışına neden olmuştur. Statik açıdan betonarme ile çözülmesi zor detaylar çelik konstrüksiyon projelerde daha rahatlıkla çözülebilmektedir. Çelik konstrüksiyon inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Çelik Konstruksiyon Yapılar

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, Endüstriyel Tesisler, Lojistik Tesisler, Yönetim Binaları, Laboratuvar Binaları, Alışveriş Merkezleri, Eğitim Tesisleri, Sosyal ve Kültürel Yapılar, Sağlık Tesisleri, Araç Servis Binaları, Terminal Binaları, Katlı Otoparklar, Hayvan Barınakları, Uçak Hangarları, Oteller, Gökdelenler ve daha bir sektör için Çelik Konstrüksiyon bina inşaatları gerçekleştirmektedir.

ÇELİK KONSTRÜKSİYON

Yapı talepleriniz ile ilgili iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.Email: info@gurtes.com.tr

Çelik Konstruksiyon Yapılar

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir