Depo Hangar Yapıları

Depo hangar yapıları firmamız hizmetleri arasında olup, yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik depo hangar projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra kurulumlarına başlıyoruz.

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan prefabrik depo hangarlar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Betonarme prefabrikasyon yöntemi ile depo hangar inşaatı yaptırmak hem ekonomik hem de fonksiyoneldir. Ön-germeli elemanların üretimine olanak sağladığından büyük açıklıkların geçilebilmesi sağlanır. Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir. Binaların yapım süreleri kısalır.

image

Prefabrik depo yapılarında kullanım alanının daha geniş olması kullanıcılar açısından bir avantajdır. Depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Prefabrik depolar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Prefabrik depoların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı hiçbir madde içermemekle birlikte alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

image

Prefabrik depo hangar yapıları; genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Fırtına, rüzgâr ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç gösterir. Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır.

Yapınızın büyüklüğüne, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir. Prefabrik yapılarımızda standart modeller olmakla birlikte diğer ürünlerimiz gibi sizin istediğiniz tarzda ve modellerde de üretilebilir.

Hangar depo fiyatları depo büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, yapılacak kat sayısına, projenin konumuna, altyapı durumuna, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, yapının yüksekliğine, zemin durumuna göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik depo hangar kurulumu için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Tüm projelerimiz baştan sona kalite kontrol süreci ile ilerlemektedir. Prefabrik depo hangar yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir