Depo Maliyeti Hesaplama

Depo maliyeti hesaplama işlemi projenize, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, metrekareye, konuma, yapının yüksekliğine ve birçok faktör ile şekillenecektir.

Türkiye’de prefabrik yapı sistemlerinin gelişmeye başlamasıyla birlikte prefabrik yapılar birçok yapı türünde tercih edilmeye başlanmıştır. Gürtes İnşaat olarak, prefabrik betonarme yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik depo projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra depo kurulumlarına başlıyoruz.

Prefabrik depo yapıları; genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Fırtına, rüzgâr ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç gösterir. Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır.

Prefabrikasyon yöntemi; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajlar sağlandığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Prefabrik depolar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Depoların yüksekliği, ihtiyacınıza göre 4m’den 10m’ye kadar değişebilmektedir.

Prefabrik depo yapılarında kullanım alanının daha geniş olması kullanıcılar açısından bir avantajdır. Depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Prefabrik depo projeleri diğer yapılarımız gibi yatırımcının istek ve talebine göre çeşitli modellerde üretilebilir. Deponuzun büyüklüğüne, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir.

image
image
image
image
image
image

Depo Maliyeti Hesaplama

Depo maliyeti hesaplama işlemi yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirlenmektedir. Projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Depo yapım maliyeti işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik depo maliyeti depo büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, yapılacak kat sayısına, projenin konumuna, altyapı durumuna, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, yapının yüksekliğine, zemin durumuna göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir.  Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü maliyeti şekillendiren önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik depo kurulumu için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Prefabrik depo yapı talepleriniz için Gürtes İnşaat ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir