Depo Prefabrik

Depo Prefabrik

Türkiye’de prefabrik yapı sistemlerinin gelişmeye başlamasıyla birlikte prefabrikasyon birçok yapı türünde tercih edilmeye başlanmıştır. Gürtes İnşaat olarak, prefabrik betonarme yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Depo prefabrik yapılar için proje hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra depo kurulumlarına başlıyoruz.

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan prefabrik depolar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik depo yapıları sıkça tercih edilmektedir. Çünkü fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması vb. avantajları sağlamaktadır.

Depo prefabrik yapılar; genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Bununla birlikte fırtına, rüzgâr ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç gösterir. Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır.

Prefabrik beton depo her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Depoların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir. Ayrıca sudan ve nemden etkilenmemekte, küflenme ve böceklenme yapmamakta, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

image
image
image
image
image
image

Depo yapılarında kullanım alanının daha geniş olması kullanıcılar açısından bir avantajdır. Bu yüzden depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Deponuzun büyüklüğüne, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir. Yapılarımızda standart modeller olmakla birlikte diğer ürünlerimiz gibi sizin istediğiniz tarzda ve modellerde de üretilmektedir.

Depo yapım maliyeti büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, kat sayısına, zemin durumuna göre şekillenmektedir. Ayrıca projenin konumu, altyapı durumu, yapı ve yalıtım malzemesi, yükseklik fiyatlandırma da etkilidir. Kullanılan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize depo yapıları için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Prefabrik betonarme depo yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir