Dilovası Fabrika İnşaatı

Dilovası Fabrika İnşaatı

Dilovası fabrika inşaatı için prefabrik yapı inşaatlarımıza devam etmekteyiz.

Prefabrik yapılar alanında 25 yıla varan sektör tecrübesi bulunan Gürtes İnşaat, üretim ve uygulama alanındaki yeteneğiyle sizin talepleriniz doğrultusunda prefabrik betonarme yapı projelerine devam etmektedir.

Gelişmiş ve endüstriyelleşmiş ülkelerde, bina projelerinin yapım sürecinde prefabrik betonarme yapı elemanları yaygın olarak kullanılmaktadır. Prefabrik fabrikaların tercih edilmesinin sebebi güvenilir, dayanıklı, hızlı ve ekonomik olmasıdır.

image

Prefabrik betonarme yapılar modüler olmasından dolayı önceden planlanarak ve ihtiyaçlara göre üretilmektedir. Her türlü alana ve büyüklüğü göre üretilebilir. İsteğe göre değişebilen görünüm seçeneklerinin olması istenmeyen ya da değiştirilmesi gereken bölümlerin çıkarılabilmesi veya değiştirilebilmesine olanak sağlar.

Montajın kolay hale gelmesi, büyük açıklıkların geçilebilmesi, ürün kalitesi, verimlilik, düşük maliyetli olması, üretim teknolojilerinin çeşitliliği, zamandan tasarruf edebilmesine imkân vermesinden dolayı projelerde beton prefabrik ürünler tercih sebebi haline gelmiştir.

Betonarme prefabrik yapı seçeneklerimiz ile ihtiyaca göre farklı alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile prefabrikasyon sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

image

Prefabrik fabrika inşaatları organize sanayi bölgelerinde veya belediyelerin sanayi imarı verdiği bölgelerde yapılır. Yatırımcının ihtiyaçları doğrultusunda hesaplar yapılıp projeler hazırlanır. Ruhsat için ilgili kuruma başvurulur. Ruhsat alındıktan sonra fabrika inşaatına başlanır. Kısa sürede montaj tamamlanıp fabrika, yatırımcıya teslim edilir.

Prefabrik fabrika fiyat politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projenin konumu, altyapı durumu, yapının yüksekliği, fabrika inşasında kullanılacak malzeme, fabrikanın hangi sektörde hizmet vereceği fiyatlandırma için önemlidir.

Gürtes İnşaat, kalite politikalarını belirlerken, müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurmaktadır. Prefabrik fabrika yapımı için ihtiyaç duyulan yapı elemanlarını üretirken, uygulanabilecek olan tüm statik ve dinamik etki oranlarını hesaplıyor, tüm etkilere karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

Dilovası fabrika inşaatı yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir