Dilovası OSB Prefabrik Fabrika

Dilovası OSB Prefabrik Fabrika

Dilovası OSB prefabrik fabrika inşaatları ve projelendirme yapı talepleriniz için Gürtes İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

Son zamanlarda inşaat sektöründe prefabrik yapılara olan ilgi artmıştır. Prefabrik fabrikaların tercih edilmesinin sebebi güvenilir, dayanıklı, hızlı ve ekonomik olmasıdır.

Prefabrik Fabrika İnşaatı, yaygın olarak 3 farklı yöntemle yapılır. Bunları çelik konstrüksiyon, yerinde dökme betonarme ve betonarme prefabrik olarak sıralayabiliriz.

Çelik konstrüksiyon ile sağlam yapılar yapılabilir. Ancak fabrika inşaat maliyeti, daha az yangına dirençli olması ve bakım maliyetleri açısından dezavantaja sahiptir.

Yerinde dökme betonarme yapılar fabrika inşaatı için gereken fonksiyonları tek başlarına sağlayamazlar. Hava koşullarından etkilenirler, işçilik hataları fazla olur.

Betonarme prefabrik imalat, fabrika inşaatı için en uygun çözümdür. Boşluklu ve ön germeli elemanlarla çimentodan, demirden, kalıptan ve işçilikten tasarruf sağlanır. Prefabrike elemanlar modüler mimariye ve modüler inşaata elverişlidir. Tasarım kolaylığı dolayısıyla inşaat kolaylığı vardır.

Montajın kolay hale gelmesi, ürün kalitesi, verimlilik, düşük maliyetli olması, üretim teknolojilerinin çeşitliliği yanında özellikle zamandan tasarruf edebilmesine imkân vermesinden dolayı projelerde beton prefabrik ürünler tercih sebebi haline gelmiştir.

Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir. Prefabrik fabrikaların ihtiyaç duyduğu tavan vinci için çözümler sunar. Bodrumlu, ara katlı yapılar bu yöntemle rahatça yapılabilir.

image
image
image
image
image

Prefabrik fabrika inşaatları organize sanayi bölgelerinde veya belediyelerin sanayi imarı verdiği bölgelerde yapılır. Yatırımcının ihtiyaçları doğrultusunda hesaplar yapılıp projeler hazırlanır. Ruhsat için ilgili kuruma başvurulur. Ruhsat alındıktan sonra fabrika inşaatına başlanır. Kısa sürede montaj tamamlanıp fabrika, yatırımcıya teslim edilir.

Prefabrik sanayi yapıları fiyat politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projenin konumu, altyapı durumu, yapının yüksekliği, fabrika inşasında kullanılacak malzeme, fabrikanın hangi sektörde hizmet vereceği fiyatlandırma için önemlidir.

Prefabrik yapı sistemiyle başta fabrika olmak üzere, depo, çiftlik, hastane, yemekhane, okul, spor salonu, festival ve organizasyon tesisleri çok kısa sürede kullanıma hazır olarak teslim edilebilmektedir.

Gürtes İnşaat, kalite politikalarını belirlerken, müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurmaktadır. Prefabrik fabrika yapımı için ihtiyaç duyulan yapı elemanlarını üretirken, uygulanabilecek olan tüm statik ve dinamik etki oranlarını hesaplıyor, tüm etkilere karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

Dilovası OSB prefabrik fabrika yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir