Dilovası Prefabrik Sanayi Siteleri

Dilovası Prefabrik Sanayi Siteleri

Dilovası Prefabrik Sanayi Siteleri için prefabrik yapı inşaatlarımıza devam etmekteyiz.

Prefabrik yapılar alanında 25 yıla varan sektör tecrübesi bulunan Gürtes İnşaat, üretim ve uygulama alanındaki yeteneğiyle sizin talepleriniz doğrultusunda prefabrik betonarme yapı projelerine devam etmektedir.

Gelişmiş ve endüstriyelleşmiş ülkelerde, bina projelerinin yapım sürecinde prefabrik betonarme yapı elemanları yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hızlı ve kaliteli olarak önceden üretilip, altyapının hızlı bir şekilde bitirilebilmesi ile de çok kısa sürede büyük yapıların yapılmasına olanak vermesi betonarme prefabrik yapıların popüler bir konuma gelmesini sağlamıştır.

Prefabrik betonarme imalat modüler olmasından dolayı önceden planlanarak ve ihtiyaçlara göre üretilmektedir. Her türlü alana ve büyüklüğü göre üretilebilir. İsteğe göre değişebilen görünüm seçeneklerinin olması istenmeyen ya da değiştirilmesi gereken bölümlerin çıkarılabilmesi veya değiştirilebilmesine olanak sağlar.

Montajın kolay hale gelmesi, büyük açıklıkların geçilebilmesi, ürün kalitesi, verimlilik, düşük maliyetli olması, üretim teknolojilerinin çeşitliliği yanında özellikle zamandan tasarruf edebilmesine imkân vermesinden dolayı projelerde beton prefabrik ürünler tercih sebebi haline gelmiştir.

Betonarme prefabrik yapı seçeneklerimiz ile ihtiyaca göre farklı alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile prefabrikasyon sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Betonarme prefabrik imalat yapı sistemi fabrika, depo, çiftlik, hangar, sanayi yapıları, yemekhane, olimpik kompleks, kümes, festival ve organizasyon tesisleri vb. pek çok alanda uygulanmaktadır.

Prefabrik yapı fiyatları yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre şekil alır. Yapının “ Türü? Hangi amaçla kullanılacağı? Yüksekliği? Kullanılacak malzeme? Projenin konumu? Ara kat ve varsa vinç yükü bilgileri? Altyapı durumu? vb.” bilgilerine göre şekillenir.

Dilovası Prefabrik Sanayi Siteleri için prefabrik yapı seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin taleplerinize göre prefabrik fabrika, depo, sanayi yapıları kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Detaylı bilgi almak, fikirlerimizi öğrenmek için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir