ÇELİK KONSTRÜKSİYON HAKKINDA FAALİYETLERİMİZ.


Uzmanlık alanımızda Çelik Konstrüksiyon Fabrika inşaatları Statik Proje hazırlanması imalatı ve taahhüttü, Çelik Konstrüksiyon Endüstriyel yapı elemanları projelendirme ve taahhüttü işlerinin dışında, çelik ara kat imalatları, çelik çatı imalatları, çelik merdiven ve kaynaklı imalatlar ile ilgili her tür konuda faaliyet göstermekteyiz. Tüm talepleriniz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Email: info@gurtes.com.tr

Proje Hizmetleri

GÜRTES, sürekli değişen tasarım trendleriyle uyumlu iç mimari tasarımlar yaparken, modern çağın estetik anlayışını ve yaptığı tasarımlarında her zaman yenilikçi ifade ile buluşması konusunda titiz davranmaktadır.

Tasarım Hizmetleri

GÜRTES, bir mekanın içinde kullanıcılara göre işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere en uygun tasarımı sunmak için deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle çözümler üretir.

Uygulama Hizmetleri

GÜRTES, mimari organizasyonlarda tasarıma verilen önemi uygulamalarına birebir yansıtan deneyimli ekibi ile, müşteri beklentilerine uygun projeler üretmektedir.

Danışmanlık Hizmetleri

GÜRTES, Çelik konstrüksiyon yapılar ile ilgili proje danışmanlığı ve kontrol hizmetleri yapmaktadır. Tasarlanacak mekana ilişkin çizim ve doküman hazırlıklarını yaparak tümüyle talepleri karşılamaktadır.