Fabrika İnşaat Maliyeti 2021

Fabrika İnşaat Maliyeti 2021 yılında fiyat politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ olarak Düzce Akçakoca da 15.000 M2 alanda aylık ortalama 40.000 M2 betonarme prefabrike yapı elemanları üretmektedir. Özel kalıp sistemlerimiz ile Ön Germe veya ARD Germe üretim teknolojisi ile imalat yapmaktayız.

Prefabrik Fabrika; büyük açıklıkları geçmemizi sağlayan, ihtiyaca göre farklı türden yapılarında inşa edilebildiği, özel hesapları (ön germe, ard germe, eleman mesnet ağzı vb.) yapılan ve bunlarla birlikte yönetmelik şartlarına göre projelendirilen ön üretimli betonarme yapı türü olarak tanımlanabilir.

Proje toplam maliyetinin azaltılması, projenin hızlı bir şekilde tamamlanması, yapı elemanlarında istenilen kalite ve dayanımın sağlanması, tüm alan ve büyüklüklere göre üretilmesi, modülarizasyon ve standardizasyon olanaklarının arttırılması prefabrik beton fabrika yapıların olukça popüler bir konuma gelmesini sağlamıştır.

Fabrika inşaat maliyeti 2021 yılında nasıl bir grafik göstereceği merak ediliyor. Fabrika inşaat maliyetini etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Projenin konumu, altyapı durumu ve yapılacak fabrikanın hangi sektörde hizmet vereceği, fabrika inşasında kullanılacak malzeme önemlidir.

Prefabrik fabrika maliyetleri hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü kullanılacak malzeme, yapının yüksekliği, tek seferde direksiz geçilmesi istenen aralık gibi önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Prefabrik yapı uygulama alanları arasında, fabrika, depo, şantiye yapıları, sosyal tesis, çiftlik, spor salonları, sanayi yapıları, vb. yapıları sayabiliriz.

Prefabrik fabrika binaları seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Ürünlerimizin sağlamlık oranının yüksek olması, endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan fabrika binaları için projelerimizin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Prefabrik fabrika maliyetleri için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir