Hangar Depo Binaları

Hangar Depo Binaları

Hangar depo binaları firmamız hizmetleri arasında olup, yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik depo hangar projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra kurulumlarına başlıyoruz.

Prefabrik hangarlar, ambar, depo, atölye, imalathane gibi yapılara verilen genel isimdir. Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan prefabrik depo hangarlar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik depo hangar yapıları; genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Fırtına, rüzgâr ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç gösterir. Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır.

Prefabrik depo hangar yapılarında kullanım alanının daha geniş olması kullanıcılar açısından bir avantajdır. Depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Yapınızın büyüklüğüne, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir. Prefabrik yapılarımızda standart modeller olmakla birlikte diğer ürünlerimiz gibi sizin istediğiniz tarzda ve modellerde de üretilebilir.

image
image
image
image
image
image

Prefabrik depo hangar fiyatları büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, projenin konumuna, altyapı durumuna, zemine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.  Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik depo hangar kurulumu için ekonomik fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Hangar depo binaları inşa edilecek yapının zemin dayanıklılığına göre şekil almaktadır. Prefabrik hangarlar da standart modeller olmakla birlikte diğer ürünlerimiz gibi sizin istediğiniz tarzda ve modellerde üretilebilir.

Firmamız bünyesinde görev yapan uzmanlar, talep edilen depo hangar sistemine göre tek katlı ya da çok katlı modern depo tasarımları hazırlamaktadır. Projelerimizi hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz.

Tüm projelerimiz baştan sona kalite kontrol süreci ile ilerlemektedir. Prefabrik depo hangar yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir