Hangar Yapımı Maliyeti

Hangar Yapımı Maliyeti

Hangar yapımı maliyeti işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olan prefabrik hangarlar endüstriyel boyutta depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Prefabrik betonarme hangar yapı elamanlarının üretimlerini yaparak, projeleri gerçekleştiriyoruz. Prefabrik hangar projeleri hazırlıyor ve denetim firmalarının kontrollerinden sonra hangar kurulumlarına başlıyoruz.

Prefabrik hangar yapıları; genellikle ürün veya araç depolamakta tercih edilmektedir. Fırtına, rüzgâr ve yağmur gibi birçok doğa olayında direnç gösterir. Yapısı, iç hacmi en yüksek düzeyde tutmak üzere tasarlanmıştır.

Prefabrik hangarlar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Hangarların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı hiçbir madde içermemekle birlikte alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Hangarınızın büyüklüğüne, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir. Prefabrik hangarlar da standart modeller olmakla birlikte diğer ürünlerimiz gibi sizin istediğiniz tarzda ve modellerde de üretilebilir.

Hangar Yapımı Maliyeti

Gürtes İnşaat olarak önem verdiğimiz konulardan birisi de prefabrik hangar fiyatlarıdır. Öncelikle bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. En doğru fiyatlandırma yöntemi bize ulaşmanız ve uzman kadromuzun sizler için oluşturduğu hesaplı teklifi almanızdır. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.

Prefabrik hangar fiyatları, hangar büyüklük durumuna, iç bölüm yapısına, yapılacak kat sayısına, projenin konumuna, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine, altyapı durumuna,  yapının yüksekliğine ve zemin durumuna göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Prefabrik hangar yapımı maliyeti hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. Müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda ihtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır.

Hazırlanan projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü yapının yüksekliği, tek seferde direksiz geçilmesi istenen aralık gibi önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik hangar yapılarını ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Tüm projelerimiz baştan sona kalite kontrol süreci ile ilerlemektedir. Prefabrik betonarme hangar yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir