İMES OSB Prefabrik Fabrika

İMES OSB prefabrik fabrika inşaatı konusunda  firmamız kalıcı ve profesyonel çözümler üretmektedir.

Prefabrik yapılar alanında 25 yıla varan sektör tecrübesi bulunan Gürtes İnşaat, üretim ve uygulama alanındaki yeteneğiyle prefabrik betonarme fabrika projelerine devam etmektedir.

Prefabrik yapı;  binayı oluşturan yapısal sistemin, belirli noktalarından bileşenlere ayrılmış olarak fabrika ortamında üretilmesi ve bir koordinasyon planı dâhilinde şantiyeye nakledilerek birleştirilmesidir.

Betonarme prefabrik imalat büyük açıklıkları geçmemizi sağlayan, ihtiyaca göre farklı türden yapılarında inşa edilebildiği, özel hesapları (ön germe, ard germe vb.) yapılan ve bunlarla birlikte yönetmelik şartlarına göre projelendirilen ön üretimli betonarme yapı türü olarak tanımlanabilir.

image

Betonarme prefabrik imalat, prefabrik fabrika inşaatı için en uygun çözümdür. Boşluklu ve ön germeli elemanlarla çimentodan, demirden, kalıptan ve işçilikten tasarruf sağlanır. Prefabrike elemanlar modüler mimariye ve modüler inşaata elverişlidir. Tasarım kolaylığı dolayısıyla inşaat kolaylığı vardır.

Beton kalitesinin yüksekliği ve özellikle ön germe işleri daha fazla yüklerin taşınması ve daha büyük açıklıkların geçilmesini sağlar. Montajın kolay hale gelmesi, ürün kalitesi, verimlilik, düşük maliyetli olması, üretim teknolojilerinin çeşitliliği yanında özellikle zamandan tasarruf edebilmesine imkân vermesinden dolayı projelerde beton prefabrik ürünler tercih sebebi haline gelmiştir.

Prefabrik fabrika yapımı, yatırım yapan firmalar için yaptığı yatırımın geriye dönüş hızının yüksek olmasını etkilemektedir. İnşaatın süresinin kısaltılması direkt olarak inşaatın yapım tarzıyla ilgilidir.

Prefabrike sistem öncelikle bu süreyi kısaltma ve maliyetleri düşürme yönünden avantajlar sağlamaktadır.

image

Prefabrik sanayi yapıları fiyat politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projenin konumu, altyapı durumu ve yapılacak fabrikanın hangi sektörde hizmet vereceği, fabrika inşasında kullanılacak malzeme maliyeti şekillendirmektedir.

Prefabrik yapıları fabrika, hastane, depo, sosyal tesis, çiftlik, yemekhane, kümes, otopark gibi birçok çeşitli endüstriyel yapı şeklinde görmek mümkündür.

Gürtes İnşaat, kalite politikalarını belirlerken, müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurmaktadır. Prefabrik fabrika yapımı için ihtiyaç duyulan yapı elemanlarını üretirken, uygulanabilecek olan tüm statik ve dinamik etki oranlarını hesaplıyor, tüm etkilere karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

İMES OSB prefabrik fabrika seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi almak, fikirlerimizi öğrenmek için; Tel: +90 216 491 44 82 Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir