Kocaeli Prefabrik Fabrika Maliyeti

Kocaeli Prefabrik Fabrika Maliyeti

Firmamız 1996 yılından günümüze inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin birçok yerinde sanayi tesisleri projelendirme ve uygulama anlamında fabrika inşaatlarımız mevcuttur.

Prefabrik fabrika, yapılırken önce tasarım aşamasından geçer. Sonra birleştirilecek parçalar imal edilir. Böylece hava şartları inşaatın hem bitim hem de yapım süresine engel olmamaktadır. Olası felaketler hariç. Bu sayede siz müşterilerimize zamandan tasarruf etme şansı doğmaktadır.

Kocaeli Prefabrik Fabrika Maliyeti için sabit bir fiyatlandırma yapmak doğru değildir. Değişken birçok unsur bulunmaktadır. Altyapı durumu ve yapılacak fabrikanın hangi sektörde hizmet vereceği, fabrika inşasında kullanılacak malzeme, proje konumu önemlidir.

Örneğin Betonarme prefabrik imalat, diğerlerine kıyasla hem zaman, hem de kalite açısından çok daha fazla avantaja sahiptir. Binaların yapım süreleri kısalır. Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir.

Çelik konstrüksiyon, zaman açısından prefabrik imalat ile paraleldir. Ancak çelik, betonarme ile karşılaştırıldığında fabrika inşaat maliyeti, yangına daha az dirençli olması açısından ekstra gider olmaktadır.

Kocaeli Prefabrik Fabrika Maliyeti
Kocaeli Prefabrik Fabrika Maliyeti

Fabrika maliyetleri hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Çünkü kullanılacak malzeme, yapının yüksekliği, tek seferde direksiz geçilmesi istenen aralık gibi önemli fiyat etkenleri bulunmaktadır.

Prefabrik fabrika inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Kocaeli prefabrik fabrika maliyeti için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir