Küçükbaş Ahır Projesi

Küçükbaş ahır projesi uzman ekiplerimiz tarafından günün şartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Prefabrik ağıllar, yatırımcıların modernizasyona geçip hayvancılık sektöründe ön plana çıkmalarını sağlayan en önemli faktörlerden birisidir. Hızlı ve sağlam kurulum, düşük maliyet, geniş tasarım seçenekleri gibi birçok olanaklarından dolayı prefabrik küçükbaş ağıllar işletmeciler tarafından tercih edilmektedir.

Küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyenler için küçükbaş ahır projesi çok önemlidir. Bu anlamda bizden talep edilen proje mühendislerimiz tarafından çizilerek sizin için en doğru olanın üretilmesi sağlanır.

Bir ağılın en uygun maliyetle uzun vadeli hizmet verecek şekilde inşası, doğru plan ve projelendirme neticesinde olur. Arazinin büyüklüğü, konumu, işletmenin yönetim şekli, hayvan sayısı, hayvanların yetiştirilme biçimi, genişleme ve büyüme tahminleri ve öngörülemeyen faktörlere uygun proje oluşturulur.

Genel vaziyet planı, mimari proje, statik proje, betonarme projeleri, sıhhi tesisat ve su sistemleri projesi, elektrik projesi, yollar, kanallar ve ihtiyaca göre ortaya çıkacak diğer unsurların projelendirilmesi neticesinde ruhsatlar alınır ve inşaat başlar.

image
image
image
image
image
image

Çizilen projedeki prefabrik yapı elemanlarının projeye uygun olacak şekilde fabrikada üretimine geçilir. Ve ağıl inşaatının yapılacağı arazi üzerindeki alt yapı çalışmalarına başlanır.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan araziye, fabrikada üretilmiş olan prefabrik yapı elemanlarının montajı tamamlanıp yatırımcıya teslim edilir.

Dilerseniz sadece projelendirme hizmetini bizden alır, inşaatı kendiniz yaparsınız veya anahtar teslimi tüm proje taahhüt işini bize verirsiniz. Anahtar teslimi bir ağıl istediğinizde, projelendirme aşamasından sonra inşaat ekibimiz işe başlar ve en kısa zamanda modern, kaliteli ve en uygun maliyetle tesisinizi teslim ederiz.

Koyun ağılı yapımı planlanması aşamasında iki temel unsur göz önünde bulundurulur. İlki verimli üretim amacıyla küçükbaş hayvanların biyolojisine uygun barınak koşullarını sağlamak, ikincisi ise iş gücü tasarrufunu amaçlamaktır.

Prefabrik ağıl projeleri hazırlarken, müşterilerimizin tüm beklentilerini ve taleplerini dikkate alıyoruz. İklim koşullarına ve deprem risk durumuna göre statik hesaplamalarımızı, özel programlar kullanarak yapıyoruz. Bu hesaplamalara göre kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Firmamız sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ağıl oluşturabilecektir. Prefabrik ağıl yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir