Prefabrik Yapı Elamanları Üretim Tesisimiz.

Ticari hayatımızda, yirmi beşinci yılımızı geri de bıraktık.

Prefabrike Fabrika ve endüstriyel beton yapı elemanları, betonarme prefabrik yapılar, prefabrik yapı elamanları  konusunda bilgi, deneyim ve tecrübe ile teknoloji ve inşaat mühendisliği statik tekniğini kullanarak, prefabrik beton fabrika inşaatları için prefabrik yapı elamanları üretiyoruz.

Ard germe ve ön germe prefabrike beton yapı elamanları, betonarme prefabrike yapıların üretim teknolojisi sayesinde, güvenlikli yapılar ve deprem yönetmeliğine tam uyum sağlayan sağlam, ekonomik ve kullanışlı yapı elemanları konusunda teknolojiye sürekli yatırım yapıyoruz.

Prefabrik fabrika maliyetleri, alternatif olacak diğer uygulamalara göre çok ekonomiktir. Özellikle Prefabrik fabrika maliyetleri ilk yatırım anlamında düşük maliyet oluşturmasından sebep, prefabrik yapı elamanları ile yapı inşaat işleri yatırımcı dostu bir çözümdür.

Prefabrik yapan firmalar, genelde teknik anlamda alışa gelmiş sistemler üzerinde çalışmaktadır. GÜRTES alışa gelmiş Prefabrik beton üretim sisteminin dışında günümüzün bilgi ve teknolojisini kullanmaktadır.

Prefabrik fabrika m2 fiyatları, proje ye göre önemli derecede değişkenlik göstermektedir.

Prefabrik depo, prefabrik hangar, prefabrik otel, prefabrik katlı ota park gibi benzer projelerde, önemli olan müşterinin isteklerine göre yapı standartlarına uygun, kalıcı çözümler üretebilmektir.

ön germe teknolojisi ile boşluklu döşeme sistemleri üretmekteyiz. 2,40Mt genişlik 12mt uzunlukta özel üretim boşluk döşeme sistemlerimiz ile yatırımcılara kolaylık sağlamaktayız.

Kısa sürede, inşaatların güvenli bir biçimde bitirilmesi ve kullanım avantajları ile prefabrik yapı elemanları konusunda işletmelere büyük avantajlar yaşatmaktayız.

Üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz yapı elemanları;
Prefabrik Kolon
Prefabrik Makas
Prefabrik Kiriş
Prefabrik Temel Soketleri
Prefabrik Dere
Prefabrik Aşık
Prefabrik Topuk Betonu
Prefabrik Duvar
betonarme prefabrike

 

Hizmet verdiğimiz bölgeler;

Alaplı prefabrik üreticisi, Zonguldak prefabrik üreticisi, Düzce prefabrik üreticisi, Sakarya prefabrik üreticisi, Kocaeli prefabrik üreticisi, Gebze prefabrik üreticisi, Dilovası prefabrik üreticisi, Pendik prefabrik üreticisi, Bolu prefabrik üreticisi, İstanbul prefabrik üreticisi, Şile prefabrik üreticisi, imes prefabrik üreticisi, makineciler osb prefabrik üreticisi, memerciler prefabrik üreticisi, İstanbul Anadolu yakası osb prefabrik üreticisi, GOSB prefabrik üreticisi, Güzelller Osb Prefabrik üreticisi, TOSB Prefabrik üreticisi, TAYSAD Prefabrik üreticisi, Kimyacılar OSB Prefabrik üreticisi

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.