Ön Üretimli Fabrika

Ön Üretimli Fabrika

Ön üretimli yapılar alanında 25 yıla varan sektör tecrübesi bulunan Gürtes İnşaat, üretim ve uygulama alanındaki yeteneğiyle ön üretimli fabrika projelerine devam etmektedir.

Prefabrik yapı;  binayı oluşturan yapısal sistemin, belirli noktalarından bileşenlere ayrılmış olarak fabrika ortamında üretilmesi ve bir koordinasyon planı dâhilinde şantiyeye nakledilerek birleştirilmesidir.

Prefabrik fabrika ön üretimli hazır yapıları ifade etmek için kullanılmaktadır. Prefabrik yapılar modern teknoloji kullanımıyla kısa sürede üretilerek kurulum yerinde kolay olarak monte edilebilmektedir.

Prefabrik fabrikaların tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. En önemli nedenleri,  proje toplam maliyetinin azaltılması, projenin hızlı bir şekilde tamamlanması, yapı elemanlarında istenilen kalite ve dayanımın sağlanması, malzeme israfının azaltılması, tüm alan ve büyüklüklere göre üretilmesi, ön-germeli üretim ile büyük açıklıkların geçilebilmesi ve şantiyede meydana gelebilecek olan iş kazası sayısının önemli ölçüde azaltılabilmesidir.

image

Prefabrike yapılar diğer yapılara göre çok daha pratik olup çevreyi kirletmeden ve etrafa rahatsızlık vermeden çok daha kısa sürede teslim edilebilir. İlerleyen süreçlerdeki olası hacimsel büyüme hedefleriniz göz önüne alındığında prefabrik olarak inşa edilen mevcut yapı klasik sisteme göre çok daha ekonomik, pratik ve hızlı bir şekilde büyütülebilir.

Prefabrik yapı uygulama alanları arasında, fabrika, depo, şantiye yapıları, sosyal tesis, çiftlik, spor salonları, sanayi yapıları, vb. yapıları sayabiliriz.

image

Ön üretimli fabrika fiyatları politikalarımızı yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirliyoruz. Projelerimizi hazırlarken, talep edilen bina ölçülerine göre malzeme türlerini belirleyerek işe başlıyoruz.

Prefabrik fabrika binaları seçeneklerimiz ile endüstriyel alanlarda, farklı ölçülerde bina kurulumları yapıyoruz. Ürünlerimizin sağlamlık oranının yüksek olması, endüstriyel alanda ihtiyaç duyulan fabrika binaları için projelerimizin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Günümüzün teknolojik üretim teknikleri ile kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile ön üretimli beton sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Prefabrik fabrika yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir