Prefabrik Ağıl Fiyatları

Prefabrik Ağıl Fiyatları

Prefabrik ağıl fiyatları işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Prefabrik ağıllar, projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan yapılardır.

Bir ağılın en uygun maliyetle uzun vadeli hizmet verecek şekilde inşası, doğru plan ve projelendirme neticesinde olur. Arazinin büyüklüğü, konumu, işletmenin yönetim şekli, hayvan sayısı, hayvanların yetiştirilme biçimi, genişleme ve büyüme tahminleri ve öngörülemeyen faktörlere uygun proje oluşturulur.

Prefabrik ağıl fiyatları, projelerine göre hesaplanmaktadır. Bunun başlıca nedeni bazı hayvan barınaklarının bölmesiz, penceresiz olarak talep edilmesine karşın bazılarının bölmeli, havalandırma pencereli vb. gibi detaylara sahip olmasıdır.

Seçeceğiniz ağılın büyüklüğü, ağıl türü seçimi,  iç tasarımı, kullanılacak yapı malzemesi, hayvan sayısı, havalandırma sistemleri ve arazinin yapısı prefabrik ağıl fiyatlarını şekillendirmektedir.

Türkiye genelinde küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm girişimcilere gereken şartları sağlamaları durumunda devlet desteği verilmektedir. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ve IPARD kurumlarından gerekli şartları sağlayarak destek alabilirsiniz.

Ayrıca Ziraat Bankası ve TKK tarafından koyun yetiştiriciliği yapmak isteyenlere sıfır ve düşük faizli koyun kredisi verilmektedir. Şartları öğrenip, başvuru yapabilirsiniz.

Prefabrik yapılarımızda kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu nedenle hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Türkiye’nin birçok ilinde, tam donanımlı özel veya tüzel amaçlı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için, satış destek ekibimize ulaşabilir, işin başlangıcından prefabrik yapıların teslimine kadar olan tüm süreci, hem görsel olarak sizlere sunabilir hem de detaylı sunum şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.

Prefabrik ağıl yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir