Prefabrik Ağıl

Prefabrik Ağıl

Prefabrik ağıl, firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Bir ağılın en uygun maliyetle uzun vadeli hizmet verecek şekilde inşası, doğru plan ve projelendirme neticesinde olur. Arazinin yapısı, işletmenin yönetim şekli, hayvanların yetiştirilme biçimi, genişleme ve büyüme tahminleri ve öngörülemeyen faktörler de hesaba katılarak geniş perspektifli bir planlamayla ağıl kurma işlemleri başlar.

Prefabrik ağıl projelerinde projelendirme önemlidir. Bu anlamda bizden talep edilen proje mühendislerimiz tarafından çizilerek sizin için en doğru olanın üretilmesi sağlanır.

Yatırımcının, prefabrik ağıl yaptırmayı planladığı arazinin büyüklüğüne ve konumuna, içerisinde bulunacak hayvan sayısına, bu hayvanların cinsinin ihtiyaçlarına uygun proje oluşturulur.

Yatırımcının belirttiği özellikler ve tercihler doğrultusunda çizilen projedeki prefabrik üst yapı elemanlarının projeye uygun olacak şekilde fabrikada üretimine geçilir. Ve prefabrik ağıl inşaatının yapılacağı arazi üzerindeki alt yapı çalışmalarına başlanır.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan araziye, fabrikada üretilmiş olan prefabrik üst yapı elemanlarının montajı tamamlanıp yatırımcıya teslim edilir.

Prefabrik yapıların sökülüp takılabilme özelliği sayesinde istenirse zaman içerisinde daha büyük hale dönüştürülebilir. Bu da sizin hayvanlarınızın sayısı arttıkça daha fazla alan oluşturulması noktasında önemlidir.

image
image
image
image
image

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ağıl oluşturabilecektir. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu nedenle de hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Firmamız her türlü hayvancılık işletmelerinin planlanması, fizibilite oluşturulması, projelendirilmesi, yapımlarının organize edilmesi, anahtar teslimi yapılması, kredi/finansman ve yatırım programlarının yapılması, yönlendirilmesi, yönetilmesi işleriyle ilgilenir.

Prefabrik ağıl yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Mob: +90 532 200 52 67 Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir