Prefabrik Ahır Fiyatı

Prefabrik Ahır Fiyatı

Beton Prefabrik Ahır Fiyatı sabit bir fiyatlandırma sistemine sahip değildir. Değişken birçok unsur bulunmaktadır. Öncelikle hangi alanda faaliyet göstereceğinizi belirlemeniz gerekiyor. Küçükbaş, büyükbaş, arıcılık, kümes hayvanları konularında bir seçim yapmanız ilk adım olacaktır. Ayrıca seçtiğiniz alana göre de yapı malzemesi kullanmak durumunda kalacaksınız. 3 tür yapı malzemesinden faydalanabilirsiniz;

  • Betonarme malzemeler
  • Çelik malzemeler
  • Prefabrik yapı malzemeleri kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız bu anlamda sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ahır oluşturabilecektir. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir bu nedenle de hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Prefabrik ahır projelerinde projelendirme de önemlidir. Bu anlamda bizden talep edilen proje mühendislerimiz tarafından çizilerek sizin için en doğru olanın üretilmesi sağlanır.

Prefabrik ahırların sökülüp takılabilme özelliği sayesinde istenirse zaman içerisinde daha büyük hale dönüştürülebilir. Bu da sizin hayvanlarınızın sayısı arttıkça daha fazla alan yaratılması noktasında önemlidir.

image
image
image
image
image

Prefabrik ahır fiyatı hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Böyle bir ihtiyacınız var ise satış danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

GÜRTES İnşaat olarak proje yönetim ekibi ile tüm inşaat çalışmalarının fikir aşamasından sonuç kısmına kadar sizinle birlikte hareket edebiliriz. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Tel:   +90 216 491 44 83

Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

1- Arazinin bulunduğu konuma göre açık veya kapalı besi yönteminin seçimi. Sıcak iklimi olan bölgeler açık besiye imkân verirken, soğuk iklim sahibi bölgelerde kapalı besi yapılmaktadır.

2- Yatırımcının arazisine yem üretimi için ekin ekme imkânı olması üretim maliyetlerini azaltmasına olanak sağlayacaktır.

3- Prefabrik hayvan çiftliği mümkün olduğunca ucuza mal edilecek şekilde tasarlanmalıdır.

4- Hayvanları sağlığı ve gerekli yönetmelikler bakımından gübreleri depolayacağınız alanı iyi seçmelisiniz.

5- Prefabrik çiftlik yerleşim planında hayvanların sağlığı ve rahatı için rüzgârın ve güneş ışığının yönü iyi belirlenmelidir.

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir