Prefabrik Ahır Maliyeti

Prefabrik Ahır Maliyeti

PREFABRİK AHIR MALİYETİ

Hayvanlar üretimde kullandığımız en önemli canlılar, bu nedenle de prefabrik ahır kurmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız prefabrik ahır seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Beton Prefabrik Ahır Maliyeti sabit bir fiyatlandırma sistemine sahip değildir. Değişken birçok unsur bulunmaktadır. Öncelikle hangi alanda faaliyet göstereceğinizi belirlemeniz gerekiyor. Küçükbaş, büyükbaş, arıcılık, kümes hayvanları konularında bir seçim yapmanız ilk adım olacaktır. Ayrıca seçtiğiniz alana göre de yapı malzemesi kullanmak durumunda kalacaksınız. 3 tür yapı malzemesinden faydalanabilirsiniz;

  • Betonarme malzemeler
  • Çelik malzemeler
  • Prefabrik yapı malzemeleri kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Prefabrik Ahır Maliyeti

Firmamız bu anlamda sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ahır oluşturabilecektir. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir bu nedenle de hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Prefabrik ahır projelerinde projelendirme de önemlidir. Bu anlamda bizden talep edilen proje mühendislerimiz tarafından çizilerek sizin için en doğru olanın üretilmesi sağlanır.

Prefabrik ahırların sökülüp takılabilme özelliği sayesinde istenirse zaman içerisinde daha büyük hale dönüştürülebilir. Bu da sizin hayvanlarınızın sayısı arttıkça daha fazla alan yaratılması noktasında önemlidir.

Prefabrik Ahır Maliyeti

Prefabrik ahır maliyeti hesaplanırken öncelikle ihtiyaca ait bir fizibilite çalışması yapılır. İhtiyaçların tam olarak belirlenmesinin ardından buna uygun bir proje hazırlanır. Bu projenin malzeme dökümü yapılarak fiyat hesaplaması gerçekleştirilir. Bu yüzden bu ürün kategorisinde birim metrekare fiyatı belirlemek doğru değildir. Böyle bir ihtiyacınız var ise Satış Danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

GÜRTES İnşaat olarak proje yönetim ekibi ile tüm inşaat çalışmalarının fikir aşamasından sonuç kısmına kadar sizinle birlikte hareket edebiliriz. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Tel: +90 216 491 44 82 Mob: +90 532 200 52 67

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK
SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A
Pendik / İstanbul

Tel: +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob: +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

Gürtes 2020 Kataloğu için linki tıklayınız..Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir