Prefabrik Ahır Yapıları

Prefabrik ahır yapıları, firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik betonarme ahır, projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır.

Neden Prefabrik Ahır Yapıları?

Prefabrik hayvan ahırları, yatırımcıların modernizasyona geçip hayvancılık sektöründe ön plana çıkmalarını sağlayan en önemli faktörlerden birisidir.

Hızlı ve sağlam kurulum, maliyetinin düşük olması, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, tasarımında oldukça geniş bir çerçeve olması gibi birçok olanaklarından dolayı prefabrik ahırlar işletmeciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Prefabrik elemanların ön germeli üretilmesi sayesinde geniş açıklıklar kolonsuz olarak geçilir, çiftlik içerinde daha fazla alan sahibi olunur ve araziden maksimum verim elde edilir.

Betonarme prefabrik ahırları uygun iç ve dış kaplama ürünleri ile kapatarak, modern ahırların yapılmasını sağlıyoruz. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

image
image
image
image
image
image

Prefabrik ahır fiyatları yapılan projeye, hangi alanda faaliyet göstereceğinize, kullanılacak malzemeye, çiftlik türü seçimi ve kurulumuna, ekipman türü seçimi ve kurulumuna, hayvan sayısına, arazinin büyüklüğü ve konumuna göre değişkenlik gösterir.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik ahır yapılarını ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik ahır yapıları için projelendirme yapıyoruz. Ahır tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme yapıyoruz. Kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz.

Firmamız sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ahır oluşturabilecektir. Prefabrik ahır yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz. Biz sizin için düşündüğünüz yapı ve sistemleri projelendirelim ve size ekonomik fiyatlar sunalım. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir