Prefabrik Ahır Yapımı Fiyatları

Prefabrik Ahır Yapımı Fiyatları

Prefabrik ahır yapımı fiyatları yapılan projeye, kullanılan malzemeye, hayvancılık faaliyetinin amacına, hayvan sayısına,  yem ihtiyacı ve araziye göre değişkenlik gösterir.

Prefabrik Ahır, projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır.

Prefabrik ahırlar, yatırımcıların modernizasyona geçip hayvancılık sektöründe ön plana çıkmalarını sağlayan en önemli faktörlerden birisidir. Hızlı ve sağlam kurulum, maliyetinin düşük olması, tasarımında oldukça geniş bir çerçeve olması gibi birçok olanaklarından dolayı prefabrik çiftlikler işletmeciler tarafından tercih sebebi olmaktadır.

Prefabrik elemanların ön germeli üretilmesi sayesinde geniş açıklıklar kolonsuz olarak geçilir, çiftlik içerinde daha fazla alan sahibi olunur ve araziden maksimum verim elde edilir.

image

Prefabrike ahır kurulumu için öncelikle hangi alanda faaliyet göstereceğinizi belirlemeniz gerekir. Küçükbaş,büyükbaş, kümes hayvanları konularında bir seçim yapmanız ilk adım olacaktır.

Firmamız bu anlamda sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik hayvan ahırı oluşturabilecektir.

Prefabrik çiftliklerin büyüklüğü besleyeceğiniz hayvan sayısına göre değişiklik gösterecektir. Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz. Seçilecek tarla veya bahçenin alanı, hem kapalı alana yetecek kadar, hem de hayvanların serbestçe dolaşabileceği bir açık alana sahip olması önemlidir.

Prefabrik Ahır Yapımı Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik ahır yapımı fiyatları işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik ahır modelleri için projelendirme yapıyoruz. Prefabrik ahırın kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz. Prefabrik ahır yapılarının kurulum süreleri, ahırın büyüklük durumuna göre değişmektedir.

Prefabrik ahır fiyatları hesaplanırken; hangi alanda faaliyet göstereceğiniz, çiftliğin kurulacağı arazi alımı, yapı malzemesi, çiftlik türü seçimi ve kurulumu, ekipman türü seçimi ve kurulumu, içerisinde bulunacak hayvan sayısı, arazinin büyüklüğü ve konumu, hayvan yeminin alınıp depolanması, çiftlik bakıcısı, işletmenin elektrik, su, doğalgaz giderleri, kullanılan araçların yakıtları vb. birçok etken ahır fiyatlarını şekillendirmektedir.

image

Prefabrik ahır yaptırmayı düşünüyor ya da çiftliğinizi büyütmek istiyorsanız bizden prefabrik ahır yapım fiyatları almadan karar vermeyiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir