Prefabrik Ahır Yapımı

Prefabrik Ahır Yapımı

Prefabrik ahır yapımı projelendirme ve taahhüt işlerini Gürtes-Betosan ortaklığı ile gerçekleştirmekteyiz. Prefabrik yapı elemanları üretimi ve montaj işlemleri alanında 1996 yılından günümüze, Avrupa Birliği Standartlarına uygun hizmet vermekteyiz.

Prefabrik betonarme ahır, projeye uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır.

Son yıllarda otlak alanlarının gittikçe azalmasıyla beraber modern prefabrik çiftlik yapılarının kurulumu önem kazanmış, besi ve ahır hayvancılığı artmıştır.

Firmamız sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik ahır oluşturabilecektir. Prefabriklerimizde kullanmış olduğumuz malzemeler yüksek kaliteye sahiptir. Bu sayede hangi koşullar ve iklim şartlarında olursa olsun uzun yıllar boyunca kullanım rahatlığı sağlar.

Prefabrik ahır yapımı için öncelikle hangi alanda faaliyet göstereceğinizi belirlemeniz gerekir. Küçükbaş, büyükbaş hayvanları konularında bir seçim yapmanız ilk adım olacaktır.

Prefabrik ahırların büyüklüğü besleyeceğiniz hayvan sayısına göre değişiklik gösterecektir. Hangi türden hayvan yetiştirecekseniz, çiftliğinize buna göre bir yer belirlemelisiniz. Seçilecek tarla veya bahçenin alanının, hem kapalı alana, hem de açık alana sahip olması önemlidir.

Hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyenler öncelikle hayvan çiftliği kurmalıdır. Çiftlik belirli unsurlar göz önünde bulundurularak hayvanların rahat etmesi ve sağlığı açısından özen ve dikkatle kurulmalıdır. Büyük bir arazi tercih edilmeli ve hayvanların sayısına göre barınak yapımı gerçekleştirilmelidir.

Prefabrik ahır yapmak isteyenler alan seçiminde mutlaka eğimli alanlar tercih etmelidirler. Aynı zamanda su kaynaklarına yakın ve otlak açısından zengin arazilerde çiftliğin kurulması, hayvanların daha sağlıklı büyümesini sağlar. Ahır duvarlarının ısı geçirmeyen malzemelerden yapılması gerekir. Havalandırma sistemleri de doğru bir şekilde kurulmalı ve bu sayede sağlıklı bir yaşam ortamı yaratılmalıdır.

Prefabrik ahır projeleri bütçe, arazide çiftliğin kurulumu, yönetim biçimi, hayvanların yetiştirilme şekli, büyüme ve gelişme tahminleri ve diğer tüm faktörler göz önünde bulundurarak hazırlanır.

Prefabrik ahır yapım fiyatları yapılan projeye, kullanılan malzemeye, hayvancılık faaliyetinin amacına, hayvan sayısına,  yem ihtiyacı ve araziye göre değişkenlik gösterir.

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik ahır için projelendirme yapıyoruz. Prefabrik ahır yapımı  talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir