Prefabrik Anahtar Teslim

Prefabrik Anahtar Teslim

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, prefabrik anahtar teslim yapı hizmeti vermektedir.

Prefabrik anahtar teslim inşaatları yapımında konusunda uzman mimar ve mühendis kadrosu ile projelendirmeden ruhsat süreçlerine ve en son iskân sürecine kadar tüm işleri sizin adınıza takip etmekte ve tamamlamaktayız.

Anahtar teslimi sonrası olabilecek tadilat, bakım ve onarımlar için satış sonrası müşteri ilişkilerimizi devam ettirmekte ve sürekli müşteri memnuniyetini hedef alan ticari anlayışımız ile ticaretimize devam etmekteyiz.

Anahtar teslim projeler iş hayatının yoğunluğunda inşaat işleriyle uğraşabilecek kadar zamanı olmayan ve bu işlerle uğraşmak istemeyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm amacıyla sunduğumuz bir alternatiftir.

Anahtar teslim prefabriklerde farklı modeller ve alternatif projelerle sizlere hizmet vermekteyiz.  Anahtar teslim prefabrik yapıların inşaat süreleri diğer yapılara göre daha kısa sürmektedir.

Prefabrik yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj sağlaması, defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir özellikte olması, bu yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır. Ekonomik olmasının yanında her türlü doğa olayına karşı daha dayanıklı ve hızlı yapılan yapılardır. Açık ve kapalı üretim alanımızda her yıl binlerce M2 prefabrik yapı elemanları üretiyoruz.

Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.

Prefabrik yapı sistemiyle fabrika inşaatları, prefabrik depolar, prefabrik çiftlikler, prefabrik hastaneler, prefabrik okullar, prefabrik spor salonları çok kısa sürede kullanıma hazır olarak teslim edilebilmektedir.

Prefabrik fabrika inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunan GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Prefabrik yapılarda projelendirme ve uygulama anlamında tüm talepleriniz için iletişime geçiniz. Tel:+90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir