Prefabrik Besi Çiftliği

Prefabrik besi çiftliği, firmamız hizmetleri arasında olup T.C.Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Son yıllarda otlak alanlarının gittikçe azalmasıyla beraber modern çiftliklerin kurulumu önem kazanmış, besi ve ahır hayvancılığı artmıştır.

Prefabrik Besi Çiftliği Nedir?

Besi Çiftliği, projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır. Prefabrik çiftlikler eski usul olan ahırların modernizasyon geçirmiş halidir.

Neden Prefabrik Besi Çiftliği?

Prefabrik çiftlik, yatırımcıların modernizasyona geçip hayvancılık sektöründe ön plana çıkmalarını sağlayan en önemli faktörlerden birisidir.

İşletmeciler prefabrik çiftliklerin hızlı ve sağlam kurulum, maliyetinin düşük olması, tasarımında oldukça geniş bir çerçeve olması gibi birçok olanaklarından faydalanmaktadır. Prefabrik yapılar hemen hemen her sektörde ilk tercih haline gelmiştir.

Prefabrik Besi Çiftliği

Prefabrik elemanların ön germeli üretilmesi sayesinde geniş açıklıklar kolonsuz olarak geçilir, çiftlik içerinde daha fazla alan sahibi olunur ve araziden maksimum verim elde edilir.

Prefabrik yapılar, sökülüp takılabilme özelliği sayesinde istenirse zaman içerisinde daha büyük hale dönüştürülebilir. Bu durum hayvanlarınızın sayısı arttıkça daha fazla alan oluşturulması noktasında önemlidir.

Prefabrik çiftliklerin büyüklüğü besleyeceğiniz hayvan sayısına göre değişiklik gösterecektir.

Prefabrik Besi Çiftliği Kurulum Maliyeti Ne Kadar?

Besi çiftliği fiyatları işletmeci yatırımının büyüklüğü sonucunda ortaya çıkan tasarıma bağlıdır. İşletmecinin seçimleri ve kişisel tercihleri sonucunda oluşturulacak tasarım olmadan maliyet tablosu çıkartmak doğru kabul edilemez.

Hangi alanda faaliyet göstereceğimiz, kullanılacak yapı malzemesi, çiftlik türü seçimi ve kurulumu, arazinin büyüklüğü ve konumu, içerisinde bulunacak hayvan sayısı maliyet oranını şekillendirmektedir.

Prefabrik Besi Çiftliği

GÜRTES İnşaat olarak proje yönetim ekibi ile tüm inşaat çalışmalarının fikir aşamasından sonuç kısmına kadar sizinle birlikte hareket edebiliriz. Bizimle iletişime geçmek için telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Tel:   +90 216 491 44 83 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir