Prefabrik Beton Ahır

Prefabrik beton ahır, firmamız hizmetleri arasında olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı mevzuatına uygun olarak kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik betonarme ahır, projeye tamamen uygun olarak modern fabrikalarda yüksek kalite ve standartlarda ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı elemanlarının arazide tamamlanan temellere montajının gerçekleştirilmesi ile kurulan çiftlik yapılarıdır.

Son yıllarda otlak alanlarının gittikçe azalmasıyla beraber modern prefabrik çiftlik yapılarının kurulumu önem kazanmış, besi ve ahır hayvancılığı artmıştır.

Firmamız sizlere talebiniz doğrultusunda tercih etmek istediğiniz bir prefabrik hayvan ahırı oluşturabilecektir.

Prefabrik ahır yapımı için öncelikle hangi alanda faaliyet göstereceğinizi belirlemeniz gerekir. Küçükbaş, büyükbaş hayvanları konularında bir seçim yapmanız ilk adım olacaktır.

Hayvan ahırları belirli unsurlar göz önünde bulundurularak hayvanların rahat etmesi ve sağlığı açısından özen ve dikkatle kurulmalıdır. Büyük bir arazi tercih edilmeli ve hayvanların sayısına göre barınak yapımı gerçekleştirilmelidir.

image
image
image
image
image
image

Prefabrik ahır yapmak isteyenler alan seçiminde mutlaka eğimli alanlar tercih etmelidirler. Aynı zamanda su kaynaklarına yakın ve otlak açısından zengin arazilerde çiftliğin kurulması, hayvanların daha sağlıklı büyümesini sağlar. Ahır duvarlarının ısı geçirmeyen malzemelerden yapılması gerekir. Havalandırma sistemleri doğru bir şekilde kurulmalı ve bu sayede sağlıklı bir yaşam ortamı yaratılmalıdır.

Prefabrik ahır projeleri bütçe, arazide çiftliğin kurulumu, yönetim biçimi, hayvanların yetiştirilme şekli, büyüme ve gelişme tahminleri ve diğer tüm faktörler göz önünde bulundurarak hazırlanır.

Prefabrik beton ahır kurulum maliyetini; hangi alanda faaliyet göstereceğiniz, çiftliğin kurulacağı arazi alımı, kullanılacak yapı malzemesi, çiftlik türü seçimi ve kurulumu, ekipman türü seçimi ve kurulumu, içerisinde bulunacak hayvan sayısı, arazinin büyüklüğü ve konumu, hayvan yeminin alınıp depolanması, çiftlik bakıcısı, kullanılan araçların yakıtları vb. birçok etken şekillendirmektedir.

Gürtes İnşaat olarak, her ölçüde prefabrik ahır için projelendirme yapıyoruz. Ahır tasarımlarını yaparken, tüm seçenekleri değerlendiriyor ve belirlenen standartlara uygun projelendirme yapıyoruz. Kullanım amacına göre iç donanımlarını belirliyor, müşteri tarafından talep edilen ek donanımları ekliyoruz.

Prefabrik betonarme ahır yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Kataloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir