Prefabrik Beton Depo

Prefabrik Beton Depo

Prefabrik beton depo gelişen sanayi ve makineleşme ile birlikte üretilen ürünlerin depolanacağı yeni tesisler için ideal çözüm olarak endüstriyel boyutta büyük depolama kapasiteleri sunmaktadır.

Hızlı ve kaliteli olarak önceden üretilip, altyapının hızlı bir şekilde bitirilebilmesi ile de çok kısa sürede büyük yapıların yapılmasına olanak vermesi betonarme prefabrik yapıların popüler bir konuma gelmesini sağlamıştır.

Prefabrik depo yapıları; fiyat avantajı, montaj kolaylığı, imalat zamanı, malzeme tasarrufu, uzun ömürlü olması, gerektiğinde nakil edilebilmesi vb. avantajları sağladığından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Betonarme prefabrik imalat ile binaların yapım süreleri kısalır. Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir. Ön-germeli üretim ile büyük açıklıkların geçilebilmesi sağlanır. Depo iç alanlarında mümkün olduğu kadar az kolon kullanarak, depo genişliğini maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

image

Prefabrik depolar her türlü iklim şartlarına uygun şekilde üretilmektedir. Prefabrik depoların iç ve dış yüzeylerinde kullanılan malzeme sağlığa zararlı hiçbir madde içermemekle birlikte alev almaz, suda şişmez, küflenmez, nemden etkilenmez, böceklenme yapmaz, mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. İyi bir kalite kontrol aşamasından geçtiğinden hata oranı çok daha düşüktür. Şantiyede meydana gelebilecek iş kazaları önemli ölçüde azalır. Uzun ömürlü yapılar inşa edilir.

image

Gürtes İnşaat olarak uzun yıllardır, farklı kullanım amaçlarına göre farklı prefabrik depo modellerinde projeler üretmekteyiz. Prefabrik depo modelleri, kullanım amacına göre soğuk hava deposu, antrepo, hangar, askeri depo gibi model isimleriyle kullanılmaktadır.

Sektörün güvenilir bir markası olarak tüm prefabrik yapı sistemlerinde, en kaliteli malzemeleri kullanıyor, müşterilerimize prefabrik depo yapılarını ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Prefabrik depo fiyatları depo büyüklük durumuna, depo iç bölüm yapısına, yapılacak kat sayısına, bulunulan bölgeye, kullanılacak yapı ve yalıtım malzemesine göre değişiklik gösterecektir. Kullanılacak olan malzeme türüne göre m² fiyatının artabileceğini müşterilerimize ilk görüşmede bildiriyoruz.

Beton Prefabrik sektöründe proje ile oluşan yapılar sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlanır. Deponuzun büyüklüğüne, hacmine bağlı olarak değişen tasarım koşulları özgün ve benzersiz olma yolunda hizmet vermektedir.

Tüm projelerimiz baştan sona kalite kontrol süreci ile ilerlemektedir. Prefabrik beton depo yapıları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimize tüm sorularınızı danışabilirsiniz. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir