Prefabrik Beton Fiyatları

Prefabrik Beton Fiyatları

Prefabrik beton fiyatları yapacağımız projelendirme çalışmalarına göre belirlenir.

Firmamız prefabrik beton yapı inşaatı konusunda  kalıcı ve profesyonel çözümler üretmektedir.

Prefabrik Betonarme büyük açıklıkları geçmemizi sağlayan, ihtiyaca göre farklı türden yapıların inşa edilebildiği, özel hesapları (ön germe, ard germe, eleman mesnet ağzı, kısa konsol vb.) yapılan ve bunlarla birlikte yönetmelik şartlarına göre projelendirilen ön üretimli betonarme yapı olarak tanımlanabilir.

Gelişmiş ve endüstriyelleşmiş ülkelerde, bina projelerinin yapım sürecinde prefabrik betonarme yapı elemanları yaygın olarak kullanılmaktadır.

Neden Prefabrik Beton?

Hızlı ve kaliteli olarak önceden üretilip, altyapının hızlı bir şekilde bitirilebilmesi ile çok kısa sürede büyük yapıların yapılmasına olanak vermesi, prefabrik beton yapıların olukça popüler bir konuma gelmesini sağlamıştır.

Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Fabrikada, daha iyi çalışma şartlarında üretim yapıldığından istenilen kalitede ürün elde edilebilmektedir. İyi bir kalite kontrol aşamasından geçtiğinden hata oranı çok daha düşüktür.

Şantiyede meydana gelebilecek iş kazaları önemli ölçüde azalır. Uzun ömürlü yapılar inşa edilir. Dört mevsim inşaat yapılabilir. Bakım maliyetleri çok düşüktür.

Betonarme prefabrik yapılar diğer yapılara göre çok daha pratik olup çevreyi kirletmeden ve etrafa rahatsızlık vermeden çok daha kısa sürede teslim edilebilir. İlerleyen süreçlerdeki olası hacimsel büyüme hedefleriniz göz önüne alındığında prefabrik yapılar ekonomik, pratik ve hızlı bir şekilde büyütülebilir.

Prefabrik Beton Maliyeti

Prefabrik beton fiyatları sabit bir maliyet sistemine sahip değildir. Yapının “ Türü? Hangi amaçla kullanılacağı? Yüksekliği? Bulunduğu parsel için Zemin Etüt ve/veya Geo-teknik rapor bilgileri? Projenin konumu? Ara kat ve varsa vinç yükü bilgileri? İnşasında kullanılacak malzeme?” bilgilerine göre şekillenir.

Prefabrik yapılar istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir.

Prefabrik yapıların her geçen gün uygulama alanları genişlemektedir (Fabrika, Depo, Okul, Bina, Çiftlik, Menfez, Köprü, Spor Tesisi, Çevre Duvarı, Tribün, İstinat Duvarı vb. ).

Günümüzün teknolojik üretim teknikleri ile kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Hızlı uygulana bilinen kaliteli ve ekonomik çözümler ile ön üretimli beton sektöründe kalıcı, yapısal çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Prefabrik beton yapı talepleriniz için bizler ile iletişime geçiniz, konusunda uzman ekibimizle sizlere cevap vermekten memnuniyet duyarız. Tel: +90 216 491 44 82 Pbx. Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN.
VE TİC LTD. ŞTİ.

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.
Meşru Sok. No:3/A 34890
Pendik / İSTANBUL

Tel:    +90 216 491 44 82 Pbx.
Mob:  +90 532 200 52 67
Email: info@gurtes.com.tr

GÜRTES 2020 Katloğu için linki tıklayınız.. Gurtes-katalog-2020-eng

Read Comments

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir